En yakın arkadaşımdan ayrıldım

Dün AVM'de buluşma ayarladık. Normalde gelmeyecektim çünkü 2 tane sevmediğim arkadaşım vardı sürekli benimle dalga geçen. Ama onun hatrına geldim. Gelmez olaymışım. O kadar değişmiş ki. O 2 tane arkadaşa uyup sürekli fesat ve küfür konuşan biri olmuş. 3 kişi direk 7/24 şahsiyetime sövdüler. Oradayken bir şey demedim. Sövmek derken şahsiyetime direk.
Sonra oradayken salladıkları arkadaşlarınla dedikodu yaptım. Biri ona iletmiş. Vay aslanım ne arkadan konuşuyorsundiyerek artislik taslıyor. Hiç küfür etmeden engelledim. Zoruma gidense şu. Bu çocukla 1 yıl önce tanıştığımda depremzedeydi. Annesi vefat etmişti depremde ve içine kapanıktı. Ben de arkadaş oldum ve bir süre bayağı iyi anlaştık. Bazen sövse de şaka amaçlıydı. Ama şimdi bakıyorum ki o içine kapanık depremzede nankör bir serseriye dönmüş. Daha ne diyeyim? İnsanoğlu çok nankör. Siz ne düşünüyorsunuz? Haklı mıyım?

Ya hocam bunları yazacak zeka seviyesinde iseniz az çok neyin ne olduğunu biliyorsunuz dur onlar kaybetmiş boş verin önünüze bakın insanoğlu çok nankör maalesef.

Geri
Yukarı