Kız arkadaşımdan ayrıldım

Peki sizce o kızı unutmadan farklı birisi ile ilişki yaşamam karşımdaki kıza ayıp haksızlık olmaz mı ben bu kafada düşünüyorum çünkü.
Olur karşında ki kişi ne olursa olsun insan sırf kafa dağıtmak ve sevdiğin kızı unutmak için onunla sevgili olduğunu öğrenirse ne kadar üzülür ve gururu incilir bu yandan düşün empati yapmak önemli.Ben böyle düşünüyorum.

Peki sizce o kızı unutmadan farklı birisi ile ilişki yaşamam karşımdaki kıza ayıp haksızlık olmaz mı ben bu kafada düşünüyorum çünkü.
Farklı şeylerle uğraş. Müzik, oyun farklı hobiler edin git çalış vs. Kendini küçük düşürme. 2 kişiyle sevgili olmuş neyi düşünüyorsun hala kankacım.

Ya kardeşim sanane, ayrılmayacaktın o zaman. Ayrıldıysan da bırak. Bu kafayla sevgili yapman hata zaten.

Dostum haklısın millet dışarıda açlıktan ölüyor dostum sen kızı kafaya takıyorsun boşuna üzme kendini be bulursun birini kızmı yok sana dünyada neredeyse 8 milyar insan var.

Ya kardeşim sanane, ayrılmayacaktın o zaman. Ayrıldıysan da bırak. Bu kafayla sevgili yapman hata zaten.

Hangi kafayla sevgili yapacağımı sana mı soracağım uğrşamak istemiyorsan konuya yanıt vermezsin burada atar gider yapamazsın kimseye.

Geri
Yukarı