Kız arkadaşımdan ayrıldım

Yapacak bir şey yok unutmaya bakacaksın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Emre aydın hoşça Kali tercih ederim dostum sağ ol yine de.

Tarih 17.02.2021, saat: 23:58. uzun zamandır birlikteydik, adam gibi kavgamız olmuyordu, şubat ayında bir aşağı bir yukarıydı ilişkimiz. Ben biraz ani kararla biraz fevri davranarak ayrıldım. Ben onu hala özlüyorum başka bir kızla da konuşamıyorum, kendimi suçlu hissediyorum. O benden sonra 2 tane daha sevgili yaptı. Zamana bırak dediler, 5 ay oldu hala değişen bir şey yok. Sizce ne yapmalıyım?

Edit: Tarihi de saati de o günü de hiç unutamadım.

Dostum boş ver kafana taktığın şeye bak sana kızmı yok başka birini bulursun millet açlıktan ölüyor sen bir tane kız için kendini üzüyorsun değmez be.

2 yıl. O ilişkilerden birisi sanırım 1 ay, diğeri de flört müymüş neymiş tam bilmiyorum.
Aslında bakarsan çok da uzun süreli bir ilişkiniz yokmuş. İnsanlar seneler geçiriyor, çocuğu oluyor ama yine de yapamayıp ayrılıyor. Mesela ben. Senin yaşlarında başladığım ilişkim 5 sene sonunda bitmişti, geçtiğimiz sene. Sen de bir karar vermişsin, arkasında dur. Zaten o unutmuş bile. Flörtmüş falan diye de kandırma kendini. Seven adam yapamaz sevgili falan. Başkasını unutacağım diye sen de sevgili yapma sakın, karşındaki insana yapacağın çok büyük bir haksızlık olur. Otur, duygularının toparlanmasını bekle.

Geçmiş olsun hocam. Siz kendi yolunuza bakın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında bakarsan çok da uzun süreli bir ilişkiniz yokmuş. İnsanlar seneler geçiriyor, çocuğu oluyor ama yine de yapamayıp ayrılıyor. Mesela ben. Senin yaşlarında başladığım ilişkim 5 sene sonunda bitmişti, geçtiğimiz sene. Sen de bir karar vermişsin, arkasında dur. Zaten o unutmuş bile. Flörtmüş falan diye de kandırma kendini. Seven adam yapamaz sevgili falan. Başkasını unutacağım diye sen de sevgili yapma sakın, karşındaki insana yapacağın çok büyük bir haksızlık olur. Otur, duygularının toparlanmasını bekle.

O yüzden hiçkimseyle konuşamıyorum karşımdaki insana haksızlık ve duygusuzluk olur diye.

Peki sizce o kızı unutmadan farklı birisi ile ilişki yaşamam karşımdaki kıza ayıp haksızlık olmaz mı ben bu kafada düşünüyorum çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı