Enpara kart başvurusunda neden gelir soruyor?

Yanıt için teşekkür ederim fakat ben kredi kartı değil, banka kartı, yani ininal vb. bir kart istiyorum. O yüzden ne girdiğim önemli mi? ☺️
Papara kullanabilirsin Cashback ile Netflix, Exxen, Spotify, Youtube Premium ve bazı anlaşmalı marketler vs. yarı yarıya ya da yüzde birkaçını size geri ödüyor alışverişinizin. İninal kullanalı 3 sene oluyor aylık 2 TL'lik ücret bitti mi bilmiyorum fakat Papara ile para da çekebiliyorsunuz aylık aidatınız da yok. Sanki reklamını yapıyorum ama NFC özelliği de gelse çok güzel olacak.

Papara kullanabilirsin Cashback ile Netflix, Exxen, Spotify, Youtube Premium ve bazı anlaşmalı marketler vs. yarı yarıya ya da yüzde birkaçını size geri ödüyor alışverişinizin. İninal kullanalı 3 sene oluyor aylık 2 TL'lik ücret bitti mi bilmiyorum fakat Papara ile para da çekebiliyorsunuz aylık aidatınız da yok. Sanki reklamını yapıyorum ama NFC özelliği de gelse çok güzel olacak.
Evet kullanıyorum memnundum fakat farklı bankalara para gönderemiyorum veya almakta güçlük çekiyorum. İban olsa ve para yatırma ve alma limiti olmasa çok iyi olacak. O yüzden en iyisi enpara bence.

Geri
Yukarı