Enpara kart başvurusunda neden gelir soruyor?

CentilmeNn

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Enpara banka (debit) kart almak istiyorum. 18 yaşında liseye devam eden lise öğrencisiyim. Bana aylık kesin gelir soruyor boş bırakamıyorum. Kaç yazmalıyım boş bırakmak yerine? 500-... Bir gelir yazın diyor? İstesiğim zaman kapatabilir miyim? Bilmem gereken bilgileri verebilir misiniz size zahmet.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kredi kartı ise limitini belirlemek için. Gelirini de 10.000 şeklinde girmeme engel bir durum yok. Sallayın bir rakam.

Galiba kredi kartı veya kredi gibi işlemler için veri toplamak istiyorlar. Sonuçta 100 bin kazanan adam ile 6000 TL kazanan adam farklı. Fakat girdiğinizin doğruluğunu nasıl sorgularlar daha bilgili arkadaşlar vardır o konuda.

Galiba kredi kartı veya kredi gibi işlemler için veri toplamak istiyorlar. Sonuçta 100 bin kazanan adam ile 6000 TL kazanan adam farklı. Fakat girdiğinizin doğruluğunu nasıl sorgularlar daha bilgili arkadaşlar vardır o konuda.
Banka hesaplarını gösteriyorsun. Kanıtlamadığın sürece kabul etmezler.

Kredi kartı değil, banka kartı. İninal gibi sınırlama olan kartlardan kullanmak için bunu tercih ettim fakat dediğim gibi gelire ne yazsam bilemedim. Yanıt içim teşekkürler. ☺️

Yanıt için teşekkür ederim fakat ben kredi kartı değil, banka kartı, yani ininal vb. bir kart istiyorum. O yüzden ne girdiğim önemli mi? ☺️

Yeni konular

Geri
Yukarı