Steam Envanterim çalındı

Ya kendi beynimi kaşıkla yemek üzereyim daha 2 gün önce kasa satıp 2 tane abonelik alayım diye kaç saat uğraştım ya onaydı falan nasıl benim hesabımda benden daha rahat işlem yapılabilir?

Bildiğim kadarıyla böyle bir şey mümkün değil. Adamlara API key bile verseniz sizin onayınız olmadan item çalamıyorlar.

İnanın API keyin ne olduğunu bilmiyorum itemleri listelemek içinde defalarca deneyip buga sokmuş sanırım geçmiş başarısız oldu hatasıyla dolu.

İnanın API keyin ne olduğunu bilmiyorum itemleri listelemek içinde defalarca deneyip buga sokmuş sanırım geçmiş başarısız oldu hatasıyla dolu.

Birine API keyini vermen, senin trade tekliflerini yönetebilme yetkisi vermen gibi bir şey, gelen Trade'leri reddetme, gelen Trade'leri görme yetkileri var.

Scam bir siteyse giriş yaptığınız anda geçmiş olsun hocam, yapabiliyorlar.

Hiç huyum değildir bir tek dün yayındayken öylesine linke tıkladım yayıncının kendi attığı o kadar bir şey sormak istiyorum herhangi bir linke tıklasam mesela mega. Nz bağlantısı tıklayıp kapatsam ondan sonra olabilir mi böyle bir şey?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç huyum değildir bir tek dün yayındayken öylesine linke tıkladım yayıncının kendi attığı o kadar bir şey sormak istiyorum herhangi bir linke tıklasam mesela mega. Nz bağlantısı tıklayıp kapatsam ondan sonra olabilir mi böyle bir şey?
O tarz linkle olacağını sanmam.
Emin misiniz? https://steamcommunity.com adresi doğruysa hiçbir şekilde erişemiyorlar diye biliyorum. Daha önce tüm zıttırık csgo sitelerine giriş yaptım bir şey olmadı.
Giriş yaptığını söylediğiniz sitelerin yanında bir de kullanıcıları item vaadiyle dolandırma amaçlı açılan siteler var Steam hesabı ile giriş yapılabilen, demek istediğim o tarz siteler.

İyi Sosyaller 1 saat önce CS:GO oynuyordum. Hiçbir sorun yoktu. Bir el oynayıp çıktım. Aradan 1 saat geçti ve Steam'e girdim, bütün envanterim satılmış, her şeyim çalınmış. Bu nasıl olabilir? Her şey topluluk pazarında satılmış ve sonra bir hesaptan bir şey alınmış o parayla. Steam Guard ne işe yarıyor? Ben bunu nasıl çözeceğim? Elim ayağım titriyor sinirden.
Merakta soruyorum Idle Master gibi programlar kullandınız mı hiç?

Merakta soruyorum Idle Master gibi programlar kullandınız mı hiç?

Çok öneceden evet.

O tarz linkle olacağını sanmam.

Giriş yaptığını söylediğiniz sitelerin yanında bir de kullanıcıları item vaadiyle dolandırma amaçlı açılan siteler var Steam hesabı ile giriş yapılabilen, demek istediğim o tarz siteler.

Giriş yapılan 3.parti sitelerine Steam destekten baktım sadece 1 adet var.

Geri
Yukarı