Steam Envanterim çalındı

Büyük ihtimal idle master gibi programlar yüzünden olmuş olabileceğini düşünüyorum. Bu tarz uygulamalar session hijacking için kullanılabilir. Steam guard buna engel olamaz.

Çok öneceden evet.

Giriş yapılan 3.parti sitelerine Steam destekten baktım sadece 1 adet var.

İnternet Cafe'de girip hesabindan cikmadiysan birisi yapmışta olabilir. Zamanında birine yapmistim. 😔
Ama öyle olsaydı item satarken Steam Guard onayı isterdi. 3. parti sitelerine veya bilmediğiniz linke tikladiniz muhtemelen.

Nereden baktınız hocam?

Steam destek kısmında hesap verilerim var oraya gir bulursun.

Büyük ihtimal Idle Master gibi programlar yüzünden olmuş olabileceğini düşünüyorum. Bu tarz uygulamalar session hijacking için kullanılabilir. Steam Guard buna engel olamaz.

Olabilir Steam hesabıma girişlere baktım bayağı farklı IP'ler var en son onu yapan Danimarka olarak gözüküyordu giriş yapmış hala çıkış yapmamış görünüyor.

İnternet Kafe'de girip hesabindan cikmadiysan birisi yapmışta olabilir. Zamanında birine yapmistim. 😔
Ama öyle olsaydı item satarken Steam Guard onayı isterdi. 3. parti sitelerine veya bilmediğiniz linke tikladiniz muhtemelen.

Yok hiç gitmiyorum.

Bir siteye Steam ile giriş yapmışsın başka şekilde o hesap çalınamaz.

Tek bir siteye girdim işte de artık her şey için çok geç.

Doğru, Steam Guard aktifse şifrenin başkası tarafından bilinmesinin önemi yok. Ama o başka siteye Steam Guard kodunuda yazmışsa mümkün.

Yok Steam Guard koduna benim de erişimim yok şu an telefon yok.

Bunun sebebi virüste olabilir. Hesabınızın açık olduğu bütün cihazları anti virüs program"ları" ile taratın. Güvenli bir cihazdan şifrenizi değiştirin.

Geri
Yukarı