Steam Envanterim çalındı

Daha fazla  
İyi Sosyaller 1 saat önce CS:GO oynuyordum. Hiçbir sorun yoktu. Bir el oynayıp çıktım. Aradan 1 saat geçti ve Steam'e girdim, bütün envanterim satılmış, her şeyim çalınmış. Bu nasıl olabilir? Her şey topluluk pazarında satılmış ve sonra bir hesaptan bir şey alınmış o parayla. Steam Guard ne işe yarıyor? Ben bunu nasıl çözeceğim? Elim ayağım titriyor sinirden.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi sosyaller 1 saat önce CS:GO oynuyordum. Hiçbir sorun yoktu. Bir el oynayıp çıktım. Aradan 1 saat geçti ve Steam'e girdim, bütün envanterim satılmış, her şeyim çalınmış. Bu nasıl olabilir? Her şey topluluk pazarında satılmış ve sonra bir hesaptan bir şey alınmış o parayla. Steam Guard ne işe yarıyor? Ben bunu nasıl çözeceğim? Elim ayağım titriyor sinirden.

Herhangi bir case opening sitesine üye oldunuz mu? Ya da CS:GO2'ye kayıt olma ekranı gibi bir yerden kayıt olmaya çalıştınız mı bu aralar çok scami dönüyor çünkü.

Herhangi bir siteye doğru zamanlı guard kodunuzu verdiyseniz eğer. Steam hesabınız başka bir yerde açılmış olabilir. Guard sizi korur ama başkasına vermiş olma ihtimaliniz var. Sabırla bekleyip envanteri almış olabilirler bu durumların yaşanmaması için otomatik senkronizasyonun telefonda açık olması ve sürekli mail kontrolü şart.

Herhangi bir case opening sitesine üye oldunuz mu? Ya da CS:GO2'ye kayıt olma ekranı gibi bir yerden kayıt olmaya çalıştınız mı bu aralar çok scami dönüyor çünkü.

Ya kanka bir tek Twitch'te bir yayıncının kendi sponsor linkine kayıt oldum o kadar.

Geçmiş olsun hocam.

Merakımdan soruyorum itemler DotA itemi olarak mı satıldı?

Hocam CS skinlerimi satıp kendi hesabından sattığı rastgele bir itemi yüksek fiyattan almış.

Herhangi bir siteye doğru zamanlı guard kodunuzu verdiyseniz eğer. Steam hesabınız başka bir yerde açılmış olabilir. Guard sizi korur ama başkasına vermiş olma ihtimaliniz var. Sabırla bekleyip envanteri almış olabilirler bu durumların yaşanmaması için otomatik senkronizasyonun telefonda açık olması ve sürekli mail kontrolü şart.

Şöyle benim telefonum olmadığı için aslında uzun zamandır Steam Guard kodu alıp veremiyorum yani kayıt olduğum hiçbir yerde de guard kodunu vermemişimdir kendi googlem üzerinden bile giremiyorum şaka gibi şifremi bile değişemiyorum şu an. Ve bunların hepsi 1 saat içinde olmuş telefona mail yağmış sesi kısık görmedim görsem ne yapabilirim ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı