Epic Games Bilgisayarı Kapatıp Açınca İndirme Sorunu

PC kapayıp açtıktan sonra kaldığı yerden devam ediyor toplam 50 GB ise 5GB indirip kapadıysanız geri açınca 45 GB'dan devam ediyor bende böyle oluyordu. Ayrıca internet hızı görsel bir hata normalde Full hızda indiriyor.
Etrafta Epic'i savunanların sesi çıkmıyor. Millet 3 gün oturup indirmenin bitmesini mi bekleyecek? Daha önce de dedim. Epic'in Steam'in yerini alması için daha yıllar var. Hatta dur. Hiç alamaz çünkü 16 yıllık deneyimi GTA V'i bedava vererek yeneceklerini sanıyorlar. Epic yalakaları yıl önemli değil diyor, belli oluyor nasıl önemli olduğu.

Bizim mahalle kokoreççisi bile bu Epic'ten daha iyi hizmet sunuyor insanlara. Milyar dolarlık şirketmiş. Steam'den öldürseniz vazgeçmem artık.

Epic yalakaları diyorsun ama sen Steam yalakalığı yapıyorsun herkes gayet memnun Epic'den adamlar GTA 5'den önce bur sürü oyun oyunu ücretsiz verdi vermeyede devam edecek, helal osun diyeceğine dediğin şeylere bak.

Galiba bir çözüm yolu buldum epic games başlatıcısından ayarlara girip başlatınca çalıştır tikine tıklıyorsunuz sonra PC'yi kapatmanız gerektiğinde uyku moduna alıyorsunuz 4 kere falan denedim bende oldu önce 100 MB indirip deneyebilirsiniz.

Milyar dolarlık şirket. Ortada bir fiyasko var siz bedava bir oyun aldığınız için resmen kör olmuşsunuz. Durumunuz aynen şuna benziyor:Eki Görüntüle 563846
diğer yorumlarımda bende diyorum bunun komik ve saçma olduğunu 3 yıldır epic kullandığım için garip geliyo bende böyle şeyler hiç olmuyordu. ki hala diyorum bir beklenti dışı olay oldu diyelim sınavında çalışmadığın yerden geldi bunun yüzünden kötü not aldın cidden kötülenmeyi hak ediyor musun? yoksa onun yerine kendini mi geliştirmek daha iyi olur. olur böyle şeyler türkiye altyapısını biliyorsunuz zaten

93GB İNDİRDİM SICAK DİYE KAPATTIM ŞİMDİ BAKTIM SİLİNMİŞ AN...
Şaka gibi ya, şaka! İndirmeyin, epic games kullanmayın. İndirdiğim dosyalar da silinmiş, kalsaydı bari de singleplayer falan girseydim. Belki 2-3 yıldır var epic games hiç bilmiyorum, bu 2 yıl içerisinde insan programı kapatınca silinme sorununu çözmez mi ya?

Geri
Yukarı