Çözüldü Epic Games hesabım kayboldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

shocyz

Femtopat
Daha fazla  
2 aydır internetim yoktu bir GTA gireyim diye Epic'e girdim hesap epostasını girdim şifreyi girdim ettim Outlook hesaplarım birleşmiş sadace birincil postama geliyordu benim de Epic Games outloogum birleşmişti posta gelmiyordu ayırdım hesapları hesap epostası da gitti girmeye çalışıyorum böyle bir e-posta bulunamadı diyor aynı e-posta adıyla yeni bir e-posta açayım diyorum izin vermiyor ne yapacagım nasıl ulasacagım Outlook ticket sistemi çok garip oldugu için ticket atacak yeri bile bulamadım Epic'de ise de hesabıma giriş yapma şartı veriyor ticket açabilmek için şaka gibi.

Çözüm
Burada nerede 7-8 soru olan kısım ben de Full İngilizce anlayamıyorum.

Hocam herhangi bir yere girin en aşarıya kaydırın orada.

1690724406423.png

Resimdeki yere tıklayın oradaki bilgileri doldurun.

İngilizceden türkçeyede şu şekilde çevirirsiniz.

1690724572241.png

Foğrafta Türkçe gözükmüyor çünkü bende Türkçe ama sende gözükecektir aşarılarda olması lazım.
Burada nerede 7-8 soru olan kısım ben de Full İngilizce anlayamıyorum.

1690724406423.png

1690724572241.png

Foğrafta Türkçe gözükmüyor çünkü bende Türkçe ama sende gözükecektir aşarılarda olması lazım.

Çözüm

1690750821740.png

Kanka hesap girmemi istiyor diyorum ben hesabıma giremiyorum zaten epostam kayıp oldugu için ebeveyn vasi talep de bir şeye yaramıyor hesabı kapattırmaya falana yarıyor.

Kanka o bahsettiğin hesap kurtarma sorularını cevapladım attım ticket umarım güzel sonuç alırım benim körlüğüm kusura bakma son attıgım ss'de hesabını kurtarmaya basınca düzeldi o soru yeri.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı