Epic Games mi, Steam mi?

Steam şu anda yıllardır olduğu için her zaman yeni özelliklerle geliştiriliyor ve çok gelişmiş bir uygulama oldu iyice. Epic'in daha gelişmesi lazım.

Sizin fikriniz nedir arkadaşlar?

Şahsi düşüncem Epic Games'in hala çok geride olduğu. Başarımlar eklediler. Sepet özelliği falan geldi. (en başta olmaması saçma.) Ayrıca o Epic Launcher düzelmedikçe, kullanışlı hala gelmedikçe Epic Launcher kullanmak inanılmaz sıkıntı oluyor. Daha komik bir şey söylemek istiyorum Epic'te hala bir profil fotoğrafı koyamıyoruz... Sizce Epic bedava oyun vermeseydi, şu an ne olurdu? Ben Epic Games'i aktif kullanan biri değilim sadece bedava oyunları almak için giren bazen onları almak için bile girmeye üşenen biriyim. Epic insanları kendine kayıt ettirdi ama müşterisi yapamadı bence.

Bana kalırsa Steam çok daha iyi Epic'in bir değil iki değil onlarca eksiği var arayüzü vs. çok kötü zaten onları saymıyorum bile.

Ayrıca Steam sosyal medya platformu gibi,epic ise sadece bir launcher.
Fanboy olmak anlamsız çünkü bizim işimize ne yararsa onu kullanmalıyız bu yüzden *BeN sAdEce sTeaMDen AlırıM Epİc ÇöP* demek yanlış ama ben sadece steamden alıyorum kendi nedenlerim üzerine.

Her ikisi de iyi. Ama Steam'in topluluk pazarı sayesinde bir adım önde. Epic Games ücretsiz oyun verirken Steam sadece hafta sonları olacak şekilde bazen oyun veriyor.

Şahsi düşüncem Epic Games'in hala çok geride olduğu. Başarımlar eklediler. Sepet özelliği falan geldi. (En başta olmaması saçma.) Ayrıca o Epic Launcher düzelmedikçe, kullanışlı hala gelmedikçe Epic Launcher kullanmak inanılmaz sıkıntı oluyor. Daha komik bir şey söylemek istiyorum Epic'te hala bir profil fotoğrafı koyamıyoruz... Sizce Epic bedava oyun vermeseydi, şu an ne olurdu? Ben Epic Games'i aktif kullanan biri değilim sadece bedava oyunları almak için giren bazen onları almak için bile girmeye üşenen biriyim. Epic insanları kendine kayıt ettirdi ama müşterisi yapamadı bence.
Ben şahsen beleş oyunlar için giriyordum bence steam oyun dagıtsa epic games in yüzüne kimse bakmaz.

Şahsi düşüncem Epic Games'in hala çok geride olduğu. Başarımlar eklediler. Sepet özelliği falan geldi. (En başta olmaması saçma.) Ayrıca o Epic Launcher düzelmedikçe, kullanışlı hala gelmedikçe Epic Launcher kullanmak inanılmaz sıkıntı oluyor. Daha komik bir şey söylemek istiyorum Epic'te hala bir profil fotoğrafı koyamıyoruz... Sizce Epic bedava oyun vermeseydi, şu an ne olurdu? Ben Epic Games'i aktif kullanan biri değilim sadece bedava oyunları almak için giren bazen onları almak için bile girmeye üşenen biriyim. Epic insanları kendine kayıt ettirdi ama müşterisi yapamadı bence.
Steam bu işe yıllarını vermiş. Senelerdir belli bir yatırımı ve tecrübesi var. Epic piyasada çok yeni ona rağmen güzel fiyatlar ve ücretsiz oyunlar verdi. Sonuç olarak rekabet geldi. Tekellik kötüdür rekabet iyidir olay böyle bakın.

Geri
Yukarı