Steam mi Epic Games mi?

Allegro44

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi Steam ve Epic Games indirimleri başladı Steam artık dolar kullanıyor bu yüzden Epic Games daha ucuz oluyor ama çoğu kişi Steam'in daha iyi olduğunu söylüyor sizce hangisinden oyun almak daha iyi olur?

Her konuda Steam, fakat fiyat konusunda dolara geçişi olduğundan dolayı Epic daha cazip. Arada ufak farklar varsa Steamden alınabilir, fakat çok büyük fiyat farkı olan oyunlar var, dolayısıyla en uyguna nerde bulursanız ordan almanız daha mantıklı.

Bildiğiniz gibi Steam ve Epic Games indirimleri başladı Steam artık dolar kullanıyor bu yüzden Epic Games daha ucuz oluyor ama çoğu kişi Steam'in daha iyi olduğunu söylüyor sizce hangisinden oyun almak daha iyi olur?
Tofaş mı Lamborghini mi? Tarzı bir ikilem olmuş. Aradaki fiyat farkı fazla değilse Steam'den al geç. Epic Games'in Launcher'ında Cyberpunk 2077 öne çıkarılmıştı 2 hafta boyunca tıkladığında seni Cyberpunk 2077 yerine başka bir oyuna atıyordu kısacası rezil bir launcher ve hizmet adamlar kendi launcher'ı ile bile ilgilenmiyor.

Arayüzmüş profilmş görünümmüş gibi şeyleri umursamıyorum. Hangisinde ucuzsa oradan alır, oyunu oynarım. Epic kullanmamayı da launcher kötülüğüne bağlamayı saçma buluyorum. Oyuncu isen amacın oyunu almak ve oynamaktır. Saçma sapan profil, kart gibi şeylerle uğraşmak değil. Toplayacağın kart ve başarımların da sadece gösterişi olacak ya da belli başlı birkaç oyun sayesinde azıcık para kazanacaksın. Sadelikten yanayım. Al, indir, oyna. Bu sıralar ucuzluktan dolayı Epic kullanıyorum. Sistemde zaten her yerden indirdiğim oyunu tek uygulamada listeleyecek bir program kullanıyorum. Launcherlar ile uğraşmak oyun oynayan birinin uğraşmaması gereken bir şey. Oyun için harcayabileceğiniz vakti çalıyor.

Arayüzmüş profilmş görünümmüş gibi şeyleri umursamıyorum. Hangisinde ucuzsa oradan alır, oyunu oynarım. Epic kullanmamayı da launcher kötülüğüne bağlamayı saçma buluyorum. Oyuncu isen amacın oyunu almak ve oynamaktır. Saçma sapan profil, kart gibi şeylerle uğraşmak değil. Toplayacağın kart ve başarımların da sadece gösterişi olacak ya da belli başlı birkaç oyun sayesinde azıcık para kazanacaksın. Sadelikten yanayım. Al, indir, oyna. Bu sıralar ucuzluktan dolayı Epic kullanıyorum. Sistemde zaten her yerden indirdiğim oyunu tek uygulamada listeleyecek bir program kullanıyorum. Launcherlar ile uğraşmak oyun oynayan birinin uğraşmaması gereken bir şey. Oyun için harcayabileceğiniz vakti çalıyor.
Konu dışı ama öğrenmek istedim ben ortak Launcher için GOG Launcher kullanıyorum, sizin kullandığınız program nedir ?

Arayüzmüş profilmş görünümmüş gibi şeyleri umursamıyorum. Hangisinde ucuzsa oradan alır, oyunu oynarım. Epic kullanmamayı da Launcher kötülüğüne bağlamayı saçma buluyorum. Oyuncu isen amacın oyunu almak ve oynamaktır. Saçma sapan profil, kart gibi şeylerle uğraşmak değil. Toplayacağın kart ve başarımların da sadece gösterişi olacak ya da belli başlı birkaç oyun sayesinde azıcık para kazanacaksın. Sadelikten yanayım. Al, indir, oyna. Bu sıralar ucuzluktan dolayı Epic kullanıyorum. Sistemde zaten her yerden indirdiğim oyunu tek uygulamada listeleyecek bir program kullanıyorum. Launcher'lar ile uğraşmak oyun oynayan birinin uğraşmaması gereken bir şey. Oyun için harcayabileceğiniz vakti çalıyor.

Kart düşürmek için oynayanlar hariç haziyda bir tek onlar eksik kâr ediyorlar.

Konu dışı ama öğrenmek istedim ben ortak Launcher için GOG Launcher kullanıyorum, sizin kullandığınız program nedir?

GOG güzel digerlerinde PS ve Xbox yok bildiğim kadarıyla. Omen Command Center var ama HP olmayanlarda anlamsız. Ben tek tek farklı Launcher'lar kullanıyorum gereksiz geliyor.

Geri
Yukarı