Epic Games > Steam

Onların tam bir oyun olmadığını bir demo olduğunu ve unreal engine 5 in gücünü gösteren demolar olduğunu bilmiyorsun
Sevilen birçok oyun unreal engine ile yapıldı ve sen çıkmış kötü diyorsun üstüne unreal engine 5 e kötü diyorsun bu fanboyluk değil de nedir
Steami sevebilirsin ama bu kadarı da fazla hem de çok fazla saçmaladın.

UE4 optimizasyon sorunlu diyorum, anlamıyorsun ya da anlamak istemiyorsun herhalde. Steam fanboylugu yok, 6 sene oldu Source 3 hala public olarak çıkmadı.

Optimizasyonu olmadığı için iyi 10FPS oynamalar, efendim. Düşük FPS ve stabilize olmadığı için kimse oyunu adam akıllı oynayamıyor bile.
Matrix bir teknoloji demosu. :D Teknoloji demosuna da optimizasyonu kötü demezsin. Lol. En iyi sistemlerde, en iyi görüntüyü sunuyor. Amacı basit, UE5'le neler yapılabileceğini göstermek. Unreal Engine 3'le yapılmış oyunlar şimdi bile sırıtmıyor. Epic Games'i oyun mağazası olarak sevmiyor olabilirsiniz anlarım, ama Unreal Engine'e taş atmak? Komik.
UE4 optimizasyon sorunlu diyorum, anlamıyorsun ya da anlamak istemiyorsun herhalde.
Ne???? Ciddi olamazsınız. :D :D :D Göz ardı lütfen.

Matrix bir teknoloji demosu. :D Teknoloji demosuna da optimizasyonu kötü demezsin. Lol. En iyi sistemlerde, en iyi görüntüyü sunuyor. Amacı basit, UE5'le neler yapılabileceğini göstermek. Unreal Engine 3'le yapılmış oyunlar şimdi bile sırıtmıyor. Epic Games'i oyun mağazası olarak sevmiyor olabilirsiniz anlarım, ama Unreal Engine'e taş atmak? Komik.

Ne???? Ciddi olamazsınız. :D :D :D Göz ardı lütfen.
Edersen et, çok da fifi.

Hırsızlık, yazılı kanunlar ya da toplumsal meşruiyet düzeyinde mülkiyeti kendine ait olmayan bir taşınır malı, izinsizce alıkoyma işidir.

Korsan oyun indirmek ile hırsızlığın bağlantısını açıklar mısınız?
Senle iletişim kurmak için harcayacağım enerjiyi çok daha verimli kullanabilirim diye düşünüyorum.

Bir moderatör bile böylesine yanlış bir bilgiyi getiriyorsa gündeme :D Steam değil fiyatları sabitleyen. Bilginize. Tüm dünyaya duyurulur. Teşekkürler.
Doları birkaç ay öncesine kadar 1.8 den hesaplayan da oyun geliştiricileri herhalde ? Birkaç ay öncesine kadar ucuz oyun aldıysan (AAA Oyunlar Hariç) hepsini Steam a borçlusun

Dünyanın en saçma tartışmalarından birisi Epic ve Steam tartışmasıdır gerçekten. İstediğinizde oynayın, illa bir taraf seçmek zorunda olmuyorsunuz.
İkisi rakip ve karşılaştırılmak için varlar.

Doları birkaç ay öncesine kadar 1.8 den hesaplayan da oyun geliştiricileri herhalde ? Birkaç ay öncesine kadar ucuz oyun aldıysan (AAA Oyunlar Hariç) hepsini Steam a borçlusun

İkisi rakip ve karşılaştırılmak için varlar.
Steam aracılık yaptı o da kendi kârına bakar her firma gibi. Eğer firmalara o fiyatı önermese kendi de kazanamaz firmalarda kazanamaz. Kaldı ki şuan epic steamden çok daha ucuz :D

Geri
Yukarı