Epic Games tekrar indirmek istiyor

AtaK320

Centipat
Merhaba, biliryorsunuzdur geçen günlerde. Ark ücretsiz oldu ben de Ark sever olarak indirmeye başladım dün. Dün 24 GB yükledikten sonra yüklemeyi durdurup bilgisayarı kapattım bugün yine açtığımda yüklediğim 24 GB'yi yeniden yüklememi istiyordu bir çözüm varsa lütfen yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games Launcher hiç stabil değil. Bende sizin yaptığınız gibi yaptım ama bir sorun olmadı. Çözüm olarak şöyle bir şey önerebilirim:
İndirmeyi durduğunuzda oyunun inen dosyalarını başka bir klasöre daha kopyalayın,yedekleyin. Daha sonra bilgisayarı tekrar açtığınızda indirme işlemi başladıktan sonra benzer bir sorun çıkarsa indirmeyi duraklatın ve yedeğinizi indirme lokasyonuna kopyalayın, ardından indirme işlemini devam ettirin. İndirme işlemini duraklatıp bu işlemi yapmanız önemli.

Merhaba, biliryorsunuzdur geçen günlerde. Ark ücretsiz oldu ben de Ark sever olarak indirmeye başladım dün. Dün 24 GB yükledikten sonra yüklemeyi durdurup bilgisayarı kapattım bugün yine açtığımda yüklediğim 24 GB'yi yeniden yüklememi istiyordu bir çözüm varsa lütfen yardım edebilir misiniz?
Çünkü Steam değil.

Aynısı bende oldu 50 GB GTA 5 indirdikten sonra res atmıştım tekrar baştan başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı