Epic Games Yılbaşı Ücretsiz Oyunları Hayal Kırıklığı Yarattı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mithrandir59

Hectopat
Yer
İstanbul
Evet arkadaşlar , bu zamana kadar verdiği ücretsiz oyunlarla pek çok oyuncunun sempatisini kazanan Epic Games Store bu sene yılbaşında verdiği ücretsiz oyunlarla hayal kırıklığı yarattı.
Nerede çokluk , orada bolluk (!) derler , sanırım oyun sektöründe de ne kadar hype o kadar hayal kırıklığı diyebiliriz.
Benim bir beklentim yoktu zaten ama beklentisi olan çok insan vardı , konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Steam ile verilen savaşta bu yılbaşında geride kaldı sanki genele bakıldığında. :)

Saygılar.

Ben bu tarz düşünceye sahip insanları anlayamıyorum. Yahu kardeşim adamlar paralı oyunu ücretsiz veriyor, üzümünü ye bağını sorma? Sanırsın Epic Games efsane oyunlar vereceğiz dedi, alt tarafı yılbaşı için 15 gün boyunca 15 oyun vereceğiz dedi ve oyunların yarısı gayet güzel.

Alakası yok gayet güzel oyunlar bedava veriyorlar üstelik 25 TL fiyatının altına düşmediler.
Linç etmek için konular açmayın. Daha ne istediğinizi anlamıyorum.

Her oyununa 60 TL indirim sağlıyor. Her gün bedava oyun veriyor. Bu oyunlar size hitap etmiyor diye firma kötü mü oluyor yani? Ben bedava verilen o oyunlara sevinen birçok insan gördüm. Steam ne yapıyor?

Evet arkadaşlar , bu zamana kadar verdiği ücretsiz oyunlarla pek çok oyuncunun sempatisini kazanan Epic Games Store bu sene yılbaşında verdiği ücretsiz oyunlarla hayal kırıklığı yarattı.
Nerede çokluk , orada bolluk (!) derler , sanırım oyun sektöründe de ne kadar hype o kadar hayal kırıklığı diyebiliriz.
Benim bir beklentim yoktu zaten ama beklentisi olan çok insan vardı , konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Steam ile verilen savaşta bu yılbaşında geride kaldı sanki genele bakıldığında. :)

Saygılar.
Bedava sirke baldan tatlıdır hocam. Adamlar iyi oyun verdiği zaman kral oluyorlar. Kötü oyun verdiği zaman kötü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı