Epic Games Yılbaşı Ücretsiz Oyunları Hayal Kırıklığı Yarattı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beklentim yoktu, hayal kırıklığına uğramadım. Beklenti olmaması durumunda ortada bir problem olmuyor, aksine bedava oyun. Ne verirse kârdır.

Liste ilk günlerden yayınlandı. O listeyi sadece biz görmedik herhalde onlar da görmüştür. İfşa olduğu bile bile listeden devam ettiler. En azından küçük bir sürpriz yapıp bugünkü oyunu daha büyük ve daha özel bir oyun ile değiştirselerdi diyorum. Sonuçta yılbaşı gecesi ve buna özel olması daha uygun olurdu.

Bence hayal kırıklığı değildi çünkü Cyberpunk ve RDR2 düzeyinde oyun beklentim yoktu. Verdiği oyunların hepsi olmasa da bir çoğu kendi alanında güzel oyunlar. Klasik medyada ünlenmiş oyunlar yerine farklı tarzda oyunlara göz atarsanız belki farklı türde hoşlandığınız oyunları bulabilirsiniz.

Geçen senenin gerisinde kaldı bence , bir de dedikodularda dolaşan efsane liste vardı yok Horizon Zero Dawn verecekler falan diye hepsi boşa çıktı , ücreti yüksek bir tane bile sürpriz popüler oyun vermediler bu sene. Verdikleri oyunların hepsi bende vardı , Steam daha fazla seçeneği ve uygun fiyatları ile daha avantajlı bir platform oldu bence. Epic 'ten en son aklımda kalanlar bedava GTA V vermeleri ve 20 liraya AC Ody. ve Origins almamı sağladı. 60 TL kuponları güzel ama değerlendirilebilecek oyun sayısı az bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı