Epic Games Yılbaşı Ücretsiz Oyunları Hayal Kırıklığı Yarattı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Düşünce tarzın çok güzel. Epic Games için senin gibiler lazım. Anlamadım ben de mesela Metro 2033 Redux neden kötü?
Kötü değil ki, oyunların yarısından fazlası taş gibi. Paralı oyunu ücretsiz vermeleri bile yeterli bir şey, ben üzümü yerim bağını sormam.

Kesinlikle beleş olmasın diyosanız Steam'da ETS 2 10 tl onu alın yani. Zaten adamlar gidipte Cyberpunk 2077 veya Football Manager gibi pahalı oyunları vercek değillerdi. Tek işe yarar oyun olarark Cities Skylines ve Tropico 5 verdiler ama sevmeyenler için yine boş bunlar.

Bence gayet güzel oyunlar. Bir kaç kere ilgiyi üstüne çekmek için büyük oyun paylaştı diye her seferinde büyük oyun paylaşacak değil ya. Hiç vermeyen Steam hayal kırıklığına uğrattı demek yerine veren adamları gömüyorsun.

Bir yakınınızdan hediye almış gibi düşünün. Hediye beğenmediğiniz bir şey çıkınca size hediyeyi veren yakınınıza küfür mü ediyorsunuz gerçekte?

Arkadaşlar boş verin onu bunu nerede beleş oraya yerleş bunları vermeyenler de var😊😊

Bana yeterli. Kış indirimlerinde Epic'ten oyun almadım orası ayrı konu. Ama The Long Dark'ı, Jurassic World'ü bedava vermeleri iyi oldu. Her ikisini denemek istiyordum. İlk dolaşan liste çok mükemmeldi, ama imkânsıza yakındı. Öpüp başa koymalı.

En beğendiğim oyun Stranded Deep oldu verdiklerinden arasından. Bir de oyunlar sana hitap etmiyor diye herkesi hayal kırıklığına uğratmaz bu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı