Epic Games'in verdiği bedava oyunları beğenmemek

Epic Games çok kötü bir servis sunuyor. O kadar kötüki bedava oyun dağıtırken serverleri çöküyor. Sistemleri çok yavaş. Ben kullanmıyorum. Bedava verdiği ve vereceği oyunları daha önceden almıştım zaten

Arkadaşlar neden beklentinizi en yüksekte tutup bedava verilen oyunları bile eleştirme gereği duyuyorsunuz? Garibime gidiyor.
Eki Görüntüle 788794
Şu manzaradan sonra sağdaki dayının, ben baklavayı beğenmedim demesi gibi hissediyorum bu tür konuları.
Öncelikle bence herkes istediği yorumu yapar. Bu konuda herkes özgür. Verilen oyunlar bedava evet ama ben 2. sini ilk defa duydum. Bir çok kişi de öyle. 15 Gün art arda oyun vereceğiz deyip bu şekilde oyunlar vermeleri bence yanlış. Zaten o facebook listesine değinmiyorum bile. Ona inanıp hayal kırıklığına uğrayanların o liste üzerinden yorum yapmaları tamamen kendi suçları. Ama ortada yine de bir beklenti oluşturma var.

Bu arada sizce yeni oyun ne olacak? Hadi tahmin etmeye çalışalım. Renkler ve şekiller üzerinden.
13890F0B-25C8-43D5-8D00-DFAECF26D4CD.jpeg

Kesinlikle, sanki kafalarına silah dayayıp alın diyoruz. Be kardeşim, beğenmiyorsan alma! Bu kadar basit.

Neymiş? RDR2 vermezlerse yazıklar olsunmuş. Bak bak bak, sanki İngiltere Prensi kendisi de RDR2'yi bedavaya alacak. Allah'ım ya...

Ne veriyorlarsa ya alıp oynarsın ya da oynamazsın, almazsın. Alıp da küfürler etmenin manası yok, nankörlüğün lüzumu yok.

Öncelikle bence herkes istediği yorumu yapar. Bu konuda herkes özgür. Verilen oyunlar bedava evet ama ben 2. sini ilk defa duydum. Bir çok kişi de öyle. 15 Gün art arda oyun vereceğiz deyip bu şekilde oyunlar vermeleri bence yanlış. Zaten o facebook listesine değinmiyorum bile. Ona inanıp hayal kırıklığına uğrayanların o liste üzerinden yorum yapmaları tamamen kendi suçları. Ama ortada yine de bir beklenti oluşturma var.
15 gün oyun vereceklerini açıkladılar ama o hayali listeler Epic Games tarafından mı yayımlandı?

Yeni konular

Geri
Yukarı