Elektronik Epomaker.com'da TH66 Pro 1741TL!

Uzun zamandır indirimdeydi, kimse paylaşmayınca ben paylaşayım dedim.

Bende de aynı klavye var yellow switch ama clear black case. White case'de üzmez bence gayet güzel ama ben hem ışığı daha iyi yansıttığı için hem de kir çok belli olmadığı için black case aldım.
10ANGELPGC koduyla 48-49 dolar civarına geliyor.
Gümrük vergisi en fazla 25-30 dolar civarı gelir. Bu arada en fazla bu kadar gelir. Ardından CİMER'e şikayet ederek geri alabiliyorsunuz fazla ödediğiniz vergiyi. @Salih7158 Hocam anlatabilir misin o durumu?
Gerçekten tok bir sesi var özellikle space sesi aşık ediyor kendine. Bu bütçede %65 isteyenler için iyi bir seçenek.

Uzun zamandır indirimdeydi, kimse paylaşmayınca ben paylaşayım dedim.

Bende de aynı klavye var yellow Switch ama clear Black case. White Case'de üzmez bence gayet güzel ama ben hem ışığı daha iyi yansıttığı için hem de kir çok belli olmadığı için Black case aldım.
10ANGELPGC koduyla 48-49 dolar civarına geliyor.
Gümrük vergisi en fazla 25-30 dolar civarı gelir. Bu arada en fazla bu kadar gelir. Ardından CİMER'e şikayet ederek geri alabiliyorsunuz fazla ödediğiniz vergiyi. @Salih7158 Hocam anlatabilir misin o durumu?
Gerçekten tok bir sesi var özellikle space sesi aşık ediyor kendine. Bu bütçede %65 isteyenler için iyi bir seçenek.

Klavye güzel fiyatına cidden değer. Vergi durumu kimilerine 300 TL kimilerine 500 TL kimisinede 700 TL çıkıyor. YunExpress ile göndermelerini rica ederseniz vergi çıkmıyor site ödüyor vergiyi.

Klavye güzel fiyatına cidden değer. Vergi durumu kimilerine 300 TL kimilerine 500 TL kimisinede 700 TL çıkıyor. YunExpress ile göndermelerini rica ederseniz vergi çıkmıyor site ödüyor vergiyi.
Hayır her türlü vergi çıkıyor hocam. Epomaker'de öyle birşey yok. Teslimat için para almıyorlar o yüzden vergi de ödemiyorlar. Siz CİMER olayını anlatabilirmisiniz?

2,3 ay kadar önce ak 680 için yunexpress ile gönderilmesini isteyenlerden vergi çıkmamıştı.
Ama şu anda çoğuna çıkıyor diye biliyorum.

Almadan önce bir daha düşünün.

Almadan önce bir daha düşünün.
CİMER'e şikayet edebiliyordunuz galiba. @Salih7158

CİMER'e şikayet edebiliyordunuz galiba. @Salih7158
Önce fazla vergi çıkan ürünü teslim almayıp ptt merkezine gönderiyorsunuz çünkü teslim almazsanız normalde kapıda geri iade yapmış oluyorsunuz sonra ptt merkezine gidip dilekçe verip aldığınız fiyattan tekrar vergilendirebiliyorsunuz diye biliyorum. Eğer ki teslim alırsanız itiraz edemiyorsunuz. Donanımarşivi forumda biri öyle yapmıştı en son.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı