Elektronik ₺1,899 - EPOMAKER x Aula F75 Mekanik Klavye [63 Dolar]

Şu an 3200 hocam yaz sonbahar indirimlerinde mi 2000 civarına düşüyor?
Yani hocam ben klavyeyi blackfridayde aldım yaklaşık 2200 TL tuttu forumdaki arkadaşlar kodla falan 1700'e getirmişler. Çok memnunum klavyeden. Sonbaharda girer mi bilmiyorum ama blackfridayde kesin girer.

Yani hocam ben klavyeyi blackfridayde aldım yaklaşık 2200 TL tuttu forumdaki arkadaşlar kodla falan 1700'e getirmişler. Çok memnunum klavyeden. Sonbaharda girer mi bilmiyorum ama blackfridayde kesin girer.
Tabii blitzwolf bk 3 falan da var o da çok iyi klavye

Hocam ekran falan biraz şov fakat alınabilir bir cihaz mesela.
Bu cihaza 2k biraz fazla sanki.
İkisi aynı kalitede ürünler değiller bu arada. YK830'un özellikle switchleri baya kötü.

Sepette TB9NV51TCTZ3 kodunu kullanın. Yun Express ile göndermelerini rica edin.

TTC Crescent switch ile ses testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Leobog Reaper switch ile ses testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Aula f3261 aldığıma pismanim oldum bu klavye görünce

İkisi aynı kalitede ürünler değiller bu arada. YK830'un özellikle switchleri baya kötü.
Hocam yk830 cihazda outemu var, outemu olarak değerlendirdi iseniz bu fiyata hem %75 hem ekranlı hemde outemu switchi en azından biliyoruz görüyoruz. Leabog switchleri çok bilmiyorum ve emin değilim outemudan çok farklı olduğundan. En kötü switch bile alınıp öyle kullanılsa daha uyguna geliyor yine yk830. Kutu içeriği farkı ve abs keycapler sorun olmayacak olsaydı yk830 daha iyi bir tercih olabilirdi duruma göre fakat bu cihazda alınabilir tabi. Ben bu bütçede şuanda fiyatı uygun olduğunu düşündüğüm gmk67 kiti alıp tamamen kendi keyfime göre yapardım yapıyorum da aldım gelmesini bekliyorum, stabları falan düz siyah stab değildi bi inceleyeceğim değermi diye gelince.

Hot swap? F/P? Knob? Yüzde 75? Tasarım? Bluetooth? Gasket structure? 16 milyon renk RGB desteği? Bunu almamam için bir sebep yok. Tek sebep vardır o da param yoktur.

Son düzenleme:

End var, Home yok. Delete'i yukarı alıp düzeltebilirlermiş.
Makroya Delete, Print Screen, Home, End yapılır ama. Page Up&Down'da mouse'a alınır.

Hot swap? F/P? Knob? Yüzde 75? Tasarım? Bluetooth? Gasket structure? 16 milyon renk RGB desteği? Bunu almamam için bir sebep yok. Tek sebep vardır o da param yoktur.
Hocam akko 5075b plus öneririm indirimde

Yun express ile gönderdikleri halde vergi çıkabiliyormuş bilginiz olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı