er36po hakkinda düsünceleriniz?

Erkan abi (ismini daha yeni öğrendim :D) normalde diğer forumlarda gördüğüm kadarıyla senin yaşındaki adamlar sürekli egoist bir tavır içerisinde oluyorlar. Daha doğrusu yaşlarından dolayı diğer üyelere üstünlük kurma çabası içerisindeler. Fakat, senin olgun ve cömert duruşun insanların sana olan sevgi/saygısını arttırıyor. :)

@Silinen üye, evet aynen öyle, gerçek adım ve soyadım: Erkan Polat.

Keşke üstünlük, büyüklük başta değil de yaşta olsaydı, o zaman herkes bu üstünlüğe sahip olurdu.
O dediğiniz forum sitelerinde ''Ergen, bebe'' denilen kişiler sözde yetişkin olan bazı kişilerden çok daha üstün ve yetişkin davranıyorlar.
Demem o ki; yaşın pek bi önemi yok. Eğer birisini kendimden daha bilgili görürsem, ondan bir şeyler kapmak için öğrenci kimliğime, kendimden daha az bilgili olduğunu görürsem hocalık görevimi üstlenirim.:) Gerisi ''Mundarcılıktır.''

@Batın Türk, Technopat/ Sosyal'de yetkili olmak benim için büyük bir şeref olurdu, ancak henüz hazır olmadığımı düşündüm, halen de aynı fikirdeyim.:)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı