er36po hakkinda düsünceleriniz?

@Silinen üye, evet aynen öyle, gerçek adım ve soyadım: Erkan Polat.

Keşke üstünlük, büyüklük başta değil de yaşta olsaydı, o zaman herkes bu üstünlüğe sahip olurdu.
O dediğiniz forum sitelerinde ''Ergen, bebe'' denilen kişiler sözde yetişkin olan bazı kişilerden çok daha üstün ve yetişkin davranıyorlar.
Demem o ki; yaşın pek bi önemi yok. Eğer birisini kendimden daha bilgili görürsem, ondan bir şeyler kapmak için öğrenci kimliğime, kendimden daha az bilgili olduğunu görürsem hocalık görevimi üstlenirim.:) Gerisi ''Mundarcılıktır.''

@Batın Türk, Technopat/ Sosyal'de yetkili olmak benim için büyük bir şeref olurdu, ancak henüz hazır olmadığımı düşündüm, halen de aynı fikirdeyim.:)
Akıl yaşta olsaydı ben burda olmazdım.

Hadi hadi boş konuşmayın. Survivor yapsak herkes çatır çutur birbirini yazar. :D Kameraya karşı "er36po adada hiç bir şey yapmıyor. Sistem özelliği anlatıp duruyor. Açım aç ne sistemi!" diyerekten... :)

Bonkör, yardım etmeyi seven bir izlenim yarattı benim gözümde. Beğeni sayısı mesajlarından çok olan başka biri var mı bu arada er36po'dan başka?

Heleki böyle disiplinli kral bir forumda (Sosyal'de) tanınmak, sevilmek anlatılmaz bir duygu uyandırdı bende.
1257488892-3.jpg

Custom sıvı soğutma sistemiyle tanıdığım, herhangi bir beklenti içinde olmadan tarafıma GTA V ve Logitech G300 hediye eden, teknolojiye aç, dürüst, mert ve cesur bir Karadeniz beyefendisidir. Erkan Abi diyince içimde sebebini bilmediğim bir kıpraşma oluyor, Karadeniz'li olduğundan belki de bilemiyorum. Forumda benim için Recep Baltaş'tan sonra ikinci değerli olan ve keşke tanışabilme şansım olsa dediğim sevgili abimdir kendisi. Beğeni sayısı mesaj sayısından fazla olan tek üye sanırım, forum yönetimine dahil olup ban atamayacak kadar temiz kalpli, belkide bu yüzden yönetici yada moderatör olmayı düşünmüyor. Erkan Abi, kendime geleceğimle ilgili idol olarak gördüğüm kişilerden birisin, seni çok çok seviyorum, Allah yüzünü hep güldürsün İnşallah. :) :)

Erkan Abi deyince içimde sebebini bilmediğim bir kıpraşma oluyor, Karadenizli olduğundan belki de bilemiyorum.
Barış, aslen Karadeniz/ Ordulu değil Karslıyım ancak 20 seneden fazladır Karadeniz/ Ordu'da yaşadığımdan Karadenizli sayılırım bi bakıma.:) Açıkçası doğduğum bölgeyi bilmem Karadeniz bölgesini bildiğim kadar. Öyle ki; insanlarıyla da bir bütün oldum.(y)

Arkadaşlar, açıkçası Technopat/ Sosyal'de kovuldum kovulacam (sonsuz BAN) derken, bu denli sevileceğimi hiç düşünmemiştim. (İlk üyeliğimde Türkçe Kurallarına Uymak kim ben kim, sağ olsun başta Mikail Fidan olmak üzere birer günlük izin (Ban) vere vere değil kendimi ifade etmeyi yakında Türkçe Öğretmeni olursam hiç şaşırmayın.:D)
Ufak bir şey daha yazmak istiyorum: Bu Sosyal'de bana en çok uyarı/ ceza veren Mikail fidan olmuştur ancak bana en çok yararı dokunan kişi yine Mikail Fidan olmuştur. Kendisi bana verdiği her uyarı/ceza sonrasında ''-abilmek ve -ebilmek ekleri ayrı yazılmaz'' vs. deyip uyarılarda bulunurdu, bu da bana oldukça yarar sağladı.
Hoş bazı arkadaşlar onu fazlaca gaddar olduğunu sanıyor ancak ben o kadar da katı olduğunu düşünmüyorum.(y)

Bazen keşke diyorum; Yetkili arkadaşların yeterli zamanları olsa da Kurallara Uymakta güçlük çeken özellikle yeni üye olmuş arkadaşlara yaptıkları hataları gösterip ''doğrusu budur'' şeklinde yardımcı olabilseler.:)

Neyse çok uzattım arkadaşlar, tekrardan hepinize çok çok teşekkürlerimi, sevgi ve saygılarımı sunarım.:)

Profil fotoğrafına hayran kaldığım kişi @er36po :). Aynı zamanda şu ilginç profil adını hala çözemedim. Neyin kısaltması acaba @er36po ? Öğretmen olma ihtimaliniz var mı? :)
Erkan Polat gerçek adım ve soy'adımdır, 36 ise Karsın plakasıdır.
''erkan36polat'' :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı