Yaşanan depremde birçok bina yıkıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

6Miller8

Decapat
Makaleler
1
Öncelikle selam. Büyük ihtimalle çoğunuz yaşanan depremi hissetmişsinizdir. Yaklaşık 30 saniye sürdü bu deprem ve güneydoğu anadolu bölgesine kadar hissedildi. Bu olaydan sadece Türkiye'de etkilenmedi. Fakat bu depremde birçok bina yıkıldığı söyleniyor. Yıkılan binaların olduğu şehirler büyük ihtimalle Hatay, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Şanlıurfa ve Kahramanmaraş. Ölen veya yaralanan olduğu bilinmiyor. Şimdilik herkese geçmiş olsun diyorum.

Ne 30 saniyesi hocam 3 kez deprem oldu 2 tane büyük 1 tane küçük hepsi rahat 1 dakika sürdü ve şiddeti 7,4 Allah yüzümüze baktı evden zor kaçtık. İlk depremden sonra birşey olmaz dedik 5 dakika sonra daha kötü sallandı Allah kimseye yaşatmasın.

Öncelikle selam. Büyük ihtimalle çoğunuz yaşanan depremi hissetmişsinizdir. Yaklaşık 30 saniye sürdü bu deprem ve güneydoğu Anadolu bölgesine kadar hissedildi. Bu olaydan sadece Türkiye'de etkilenmedi. Fakat bu depremde birçok bina yıkıldığı söyleniyor. Yıkılan binaların olduğu şehirler büyük ihtimalle hatay, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Şanlıurfa ve Kahramanmaraş. Ölen veya yaralanan olduğu bilinmiyor. Şimdilik herkese geçmiş olsun diyorum.

Osmaniye'de 64 bina yıkıldı. Şimdilik sayı bu ama yükselmeye devam ediyor.

Öncelikle selam. Büyük ihtimalle çoğunuz yaşanan depremi hissetmişsinizdir. Yaklaşık 30 saniye sürdü bu deprem ve güneydoğu Anadolu bölgesine kadar hissedildi. Bu olaydan sadece Türkiye'de etkilenmedi. Fakat bu depremde birçok bina yıkıldığı söyleniyor. Yıkılan binaların olduğu şehirler büyük ihtimalle Hatay, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Şanlıurfa ve Kahramanmaraş. Ölen veya yaralanan olduğu bilinmiyor. Şimdilik herkese geçmiş olsun diyorum.

Mersin ve Gaziantep,Nurdagı deprem bayağı hissedildi havada soguk oldugu için sıkıntılı bir durum.

Ben de Kayseri'deyim. Burada da yıkılan bina sanırım yok ama aramalar var. Çok kötü hissedildi gerçekten de. Özellikle depremin merkez illerindeki görünerek gerçekten korkunç.
Biz talasdayız hocam resmen ev yıkıldı ne lamba kaldı ne cam beşik gibi sallandık.

Geçmiş olsun ben de esenyurt mahallesindeyim. Sadece lamba sallandı bizde neyse ki.

Biz talasdayız hocam resmen ev yıkıldı ne lamba kaldı ne cam beşik gibi sallandık.

Geçmiş olsun herkese öncelikle. Kayseri Kayseri olalı böyle deprem görmedi açıkcası. Kaç kez 5.0 üzeri artçı yaşadık çok garipti, şükür atlattık.

Öncelikle selam. Büyük ihtimalle çoğunuz yaşanan depremi hissetmişsinizdir. Yaklaşık 30 saniye sürdü bu deprem ve güneydoğu anadolu bölgesine kadar hissedildi. Bu olaydan sadece Türkiye'de etkilenmedi. Fakat bu depremde birçok bina yıkıldığı söyleniyor. Yıkılan binaların olduğu şehirler büyük ihtimalle Hatay, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Şanlıurfa ve Kahramanmaraş. Ölen veya yaralanan olduğu bilinmiyor. Şimdilik herkese geçmiş olsun diyorum.
Adana'yi da ekleyelim. Bizim evin duvarlari catladi, yikilmis binalarda var.

Geçmiş olsun herkese öncelikle. Kayseri Kayseri olalı böyle deprem görmedi açıkcası. Kaç kez 5.0 üzeri artçı yaşadık çok garipti, şükür atlattık.
Evet, bizim şehirden fay hattı geçmeyince uzun zamandır burada oturanlar depreme alışık değiliz. Elazığ depreminde yaşamıştık ama o bile bu kadar değildi. Bir kere sarsıldık sonra bir daha sonra bir daha. Çok garipti gerçekten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı