Erdoğan: Mültecileri göndermeyeceğiz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eee tama bu onların suçu değilki hükümet size değer vermiyor hem ayrıca benim bütün şehrim Suriyeli Afgan dolsun sorun değil yani sizde anlayışlı olun ve buraya linç etmek beni yerine onlarla tanışın konuşun onlarda Müslüman ve insan değil'mi?

O kadar tecavüzcünün arasında kalınca yine anlayışlı kalabilecek misin acaba?
Eee tama bu onların suçu değilki hükümet size değer vermiyor hem ayrıca benim bütün şehrim Suriyeli Afgan dolsun sorun değil yani sizde anlayışlı olun ve buraya linç etmek beni yerine onlarla tanışın konuşun onlarda Müslüman ve insan değil'mi?

Dini beni ilgilendirmez insan olmadıkları sürece ülkeme gelmesinler.

O kadar tecavüzcünün arasında kalınca yine anlayışlı kalabilecek misin acaba?

Dini beni ilgilendirmez insan olmadıkları sürece ülkeme gelmesinler.

O kadar haklısın ki yanımda olsan elini öperdim.

Biz yiyecek ve giyecek bir şey bulamazken onları devlet besleyip büyütmesi hoşumuza gitmiyor. Bu yüzden ülkelerine dönsünler. Hem bizim askerlerimiz ülkelerinde can verirken onların sahil kenarında nargile içmesi hoş mu?

Anlayışı olun ve sizde aynısını yapabilirsiniz size engel olan yok ayrıca hakları yani siz daha forumda abisi ölen birsine mesaj attınız ve gayet iyiydi fakat başkas Suriyeli olunca hemen linç ediyorsunuz.

Bir de suriyelilere ev yapacakmışya bakan soylu. İnanılmaz 🤬

Anlayışı olun ve sizde aynısını yapabilirsiniz size engel olan yok ayrıca hakları yani siz daha forumda abisi ölen birsine mesaj attınız ve gayet iyiydi fakat başkas Suriyeli olunca hemen linç ediyorsunuz.

Çünkü suriyelilerden hoşlanmıyoruz Arap kültürünü sevmiyorum. Sanane arkadaşım beğenmiyorsan yazmayabilirsin.

O kadar haklısın ki yanımda olsan elini öperdim.

Ha o tecavzcünün suç işleyen cezasını çeksin sınır dışı edilsin ona lafım yok.
Çünkü suriyelilerden hoşlanmıyoruz Arap kültürünü sevmiyorum. Sanane arkadaşım beğenmiyorsan yazmayabilirsin.

Sevmiyorsan suriyelinin az olduğu yere taşın hem onlar uzaylı değilki ayrımcılık yapıyorsun o zaman onlarla tanış.

Hala daha anlayış diyorsun bir gün birisi senin annenin veya ablanın gizli gizli videolarını çekip sosyal medyaya yükleyince anlayışlı kalacak mısın?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı