Erdoğan’dan ekonomi yorumu: Kılıçdaroğlu SSK’yı batırdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Faiz düşürdüğümüz için olmasın çınar bey.

Yok yok ondan değil. Amerika bizi fena halde kıskanıyor. Libya, Somali'den çekilirsek dolar 3 TL olur. Faizle, kötü yönetimle alakası yok yani.

Adama sormazlar mı 20 senedir Türkiye hani çağ atlamıştı? Hani eski Türkiye yoktu nasıl oluyor da Amerika oyun yapabiliyor hala?

Benim için gene sorun, zaten kör değilseniz veya okumayı biliyor iseniz görürsünüz ki genel olarak şikayet ediyoruz diyorum.

Gerçekten zavallısın ya

Halis muhlis bir ak koyun yorumu. Adama sormazlar mı 20 senedir Türkiye hani çağ atlamıştı? Hani eski Türkiye yoktu nasıl oluyorda Amerika oyun yapabiliyor hala?
Eki Görüntüle 1230358
Küçücük ülkeler bile kocaman ülkelere oyun yapıyor, Amerika Türkiye'ye mi yapamayacak? Ayrıca Dünya'nın en büyük ekonomisi bize oyun yapamayacak da kim yapacak?
@cinar_yasarrr Şikayetçi değil gibi gözüküyorsunuz.
Eki Görüntüle 1230362

Kendi inancını başkalarına empoze etmendeki gayretin çok gülünç bu arada. Kolay gelsin.

Kendi inancını başkalarına empoze etmendeki gayretin çok gülünç bu arada. Kolay gelsin.
Buyuk adamsin ya, koskoca oyunlari engin bilgi birikiminle nasil bozuyorsun. Isine bak seninle kaybedecek daha fazla vaktim yok.

Buyuk adamsin ya, koskoca oyunlari engin bilgi birikiminle nasil bozuyorsun. Isine bak seninle kaybedecek daha fazla vaktim yok.
Büyük adamlıkla, bilgi birikimiyle alakası yok ki bunun, hassasın ve abartıyorsun bu kadar.

Artık para ve refahdan geçtik biz reis.
Adalet istiyoruz. Adalet ve demokrasi duzeyimiz artsın da kuru soğan da yerim.

Böyle hem soğan yiyoruz, hem adalete güvenim yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…