Ergenliğe girmemiş bir erkek mastürbasyon yaparsa ne olur?

Hopnereye

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ergenliğe nasıl girdiğimi hatırlamıyorum her neyse, ergenliğe girmek üzere olan bir çocuk mast. yapmayı denese sperm salgısı çıkar mı? Saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen her erkek çocukluğunda yapmıştır bunu, hatta zevk de almıştır:)

Ergenliğe kadar boşalma olmaz, sperm üretilmez hocam.

Küçük yaşta olmuştu bana kalkışmıştım aynı his ama sprem yerine şeker vs. çıkıyor ve uzun sure yanıyor penis.
peki bir soru sorsam erken ergenliğe neden oluyor sanirim herneyse bunu yapan bir insan boyu kısalma olurmu yani yapmasaydı daha mı uzun olurdu ve mezi dediğiniz şey sperme benziyor mu yoksa ayrı birşey mi

Küçük yaşta olmuştu bana kalkışmıştım aynı his ama sprem yerine şeker vs. çıkıyor ve uzun sure yanıyor penis.

Mesela yapmasaydı ergenliğe kadar daha mı uzun olurdu? Sonuçta erken giriyor yoksa zaten yine de o boyu ergenliğe girince o mastürbasyonla yine de atar mıydı ve ergenliğe sokuyorsa tabii bu sorum sokmuyorsa zaten atar herhalde o boyu her türlü değil mi? Cevap verirseniz sevinirim.

Renksiz olur ve Sperm'e göre daha az gelir fazla zevk almazsın ergenliğe girmeden.

Peki sorduğum soruya bakar mısınız? Boy kısalma olur mu?

Peki bir soru sorsam erken ergenliğe neden oluyor sanirim her neyse bunu yapan bir insan boyu kısalma olur mu yani yapmasaydı daha mı uzun olurdu ve mezi dediğiniz şey sperme benziyor mu yoksa ayrı bir şey mi?

Usta ben ergenliğe girmeden çok yapardım dünden hızlıydım ve boyum şu an 1.85 bilmem ama yine de ve mezide nedir tam bilmiyorum ama sanırım sprem şeker karışımı vs.

Geri
Yukarı