Erkekler neden doreanse giyer?

tumblr_f097cb70c5b9557ec5c5d6bf607d7143_2c84aa81_640.jpg

Su saçma sapan konuya hangi moderatör müsade etti. Konuyu açan arkadaş burayı kızlar soruyor falan zannediyor galiba.
Sporcuların iç giyim olarak kullandığı şeyi paylaşmanın neresi sorun? İstemiyorsanız konuyu atlayın ya da yorum yapmayın. Girip bakıyorsunuz isteye isteye, sonra "saçma sapan konu" diyorsunuz. Bilgi edinmek amacıyla açıldı bu konu sadece.

Bunu giyenler büyük ihtimalle squat çalışıp kalça egzersizi yapanlar. Doreansenin üstüne pantolon veya şort giyince kalça daha iyi görünüyor ve kızların dikkatini çok çekiyor.

O amaçla demediyseniz sorun yok o halde, lakin lafın nereye gittiğini hesap etmek gerek.

Lafı nereye çekerseniz oraya gider. Arkadaşın dediğinde hiçbir sıkıntı yok. Sen anlamak istediğini anlamışsın. Moderatörler ilgilensin falan da çok aşırıya kaçtı sanki; arkadaş küfür etse hadi neyse de. Her şeye böyle alınganlık yaparsanız internette dolaşılmaz ki. Konuyu tartışmayacağım, fikrimi söyledim geceniz güzel olsun.

Lafı nereye çekerseniz oraya gider. Arkadaşın dediğinde hiçbir sıkıntı yok. Sen anlamak istediğini anlamışsın. Moderatörler ilgilensin falan da çok aşırıya kaçtı sanki; arkadaş ibne, top dese hadi neyse de. Her şeye böyle alınganlık yaparsanız internette dolaşılmaz ki. Konuyu tartışmayacağım, fikrimi söyledim geceniz güzel olsun.
Site "her şeyi" her ayrıntısına kadar incelediği için ister istemez bu tür şeylere de dikkat etmek gerekiyor. Yoksa herkes işine gelenin ayrıntısına mı dikkat ediyor? Ayrıca illa açık açık hakaret etmek gerekmiyor. O zaman herkes herkese imalı hakaretler etsin ama açık açık etmediği için sorun olmasın. Üstü kapalı olduğu için de olumsuz algılanınca suçlu karşıdaki olsun, oh ne güzel valla. Neyse konu dağılmasın.

Site "her şeyi" her ayrıntısına kadar incelediği için ister istemez bu tür şeylere de dikkat etmek gerekiyor. Yoksa herkes işine gelenin ayrıntısına mı dikkat ediyor? Ayrıca illa açık açık hakaret etmek gerekmiyor. O zaman herkes herkese imalı hakaretler etsin ama açık açık etmediği için sorun olmasın. Üstü kapalı olduğu için de olumsuz algılanınca suçlu karşıdaki olsun, oh ne güzel valla. Neyse konu dağılmasın.

Hakaret illa küfürle olmaz bunu ben de biliyorum ama arkadaşın dediğinde hakaret hiçbir türlü anlayamadım ben. Olay orada sen alınganlık yaptın. Ayrıca haklısın da ama dediğim gibi arkadaş hakaret etmemiş.

Hakaret illa küfürle olmaz bunu ben de biliyorum ama arkadaşın dediğinde hakaret hiçbir türlü anlayamadım ben. Olay orada sen alınganlık yaptın. Ayrıca haklısın da ama dediğim gibi arkadaş hakaret etmemiş.
Önceden de belirttiğim gibi amacı o değilse sorun yok zaten ki amacının öyle olmadığını belirtti, konu kapandı. Şimdi bunları bırakıp asıl konuyla ilgili yorumlar yapalım.

Önceden de belirttiğim gibi amacı o değilse sorun yok zaten ki amacının öyle olmadığını belirtti, konu kapandı. Şimdi bunları bırakıp asıl konuyla ilgili yorumlar yapalım.

Konuya dönersek bizzar Türkiye birincisi olmuş tanıdığım var. Adamlar bundan giyiyor her şey yapışıyor üstlerine nasıl çocuk pantolonu giydiğinde hissediyorsan onlar da öyle hissediyor. Bir de kasları daha çok belli ediyor adamlar vücudu göstermeyecekse niye yapsın ki. Vücutcuların dekoltesi :D.

Şimdi, haklı da. Görselleri göz önünde bulundurduğumuzda. Ortalamanın üstünde bir maskülenliğe sahip abiler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı