Erkekler neden kızlara göre daha kısa?

Kabullen ya da kabullenme genel olarak erkek nüfusu kadınlardan 13 cm daha uzundur. Ayrıca her 10 erkekten 8 tanesi genel olarak her 10 kızın 8 tanesinden uzundur. Yani erkekler kızlara oranla %80 oranında daha uzun. Yani kabullen ya da kabullenme erkekler kızlardan daha uzun.
Hocam beni niye gömdünüz bu forumu anlamıyorum gerçekten gülerek okuyorum kabul etmiyorum diye bir şey söylemedim okulumda olan bir olayı paylaştım okul dışında diye bir şey kullanmadım farkındaysanız özür diliyorum bir daha açmam böyle bir konu makara olur diye açmıştım zaten

Hocam beni niye gömdünüz bu forumu anlamıyorum gerçekten gülerek okuyorum kabul etmiyorum diye bir şey söylemedim okulumda olan bir olayı paylaştım okul dışında diye bir şey kullanmadım farkındaysanız özür diliyorum bir daha açmam böyle bir konu makara olur diye açmıştım zaten.

Arkadaş çok sert bir dilde yazmış fakat doğru söylüyor.

Hocam beni niye gömdünüz bu forumu anlamıyorum gerçekten gülerek okuyorum kabul etmiyorum diye bir şey söylemedim okulumda olan bir olayı paylaştım okul dışında diye bir şey kullanmadım farkındaysanız özür diliyorum bir daha açmam böyle bir konu makara olur diye açmıştım zaten.

Hayır ben bir veri sundum. Siz bu durumu kendi çevrenizdeki örnekler ile açıkladınız. Bende bilimsel verilerini ve daha geniş bir kitleye dayanarak size cevap verdim. Yanlış anlamayın amacım doğruyu öğretmek :). Ayrıca kızların boy uzaması lisede çoktan durmuş olur. Erkekler 18 yaşından sonra bile genel olarak 2-3 cm boy atarlar. Yani 18 ine kadar 177 olsan ki genetiğinde varsa çok rahat olursun. 22 yaşında 180 olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı