Erkekler neden kızlara göre daha kısa?

Hocam kızın boyu büyük değil sizin boyunuz küçük bence.
Kısa olduğumu biliyorum normalde kızların ortalama boyu 165 gözüküyor internette türkiye için benim çevremde hepsi 1.75 üstü gelecekte benim için sorun olacak diye düşünüyorum ondan sordum size saçma sapan soru sormuş gibi görünmeyeyim. Boyumdan dolayıda şikayetçi değilim bu arada

Kısa olduğumu biliyorum normalde kızların ortalama boyu 165 gözüküyor internette türkiye için benim çevremde hepsi 1.75 üstü gelecekte benim için sorun olacak diye düşünüyorum ondan sordum size saçma sapan soru sormuş gibi görünmeyeyim. Boyumdan dolayıda şikayetçi değilim bu arada
Yeni nesil olarak hormonluyuz hocam, normaldir :D

Ya arkadaşlar selamlar bugün okulda dolanırken etrafımı inceledim sevgilileri falan neyse, abi kızlar erkeklerle eşit ya da uzun nasıl oluyor bu anlamıyorum_ ha erkek de kısa değil 1.75 üstüdür. Bir kız vardı benimle konuşmak isteyen ben 1.70'im kız 1.76. Kardeşi gibi duruyordum kızlar ne ara uzadı bu kadar arkadaşlar.
Haha lisenin ilk yılları öyle bir sorun oluyor maalesef. Ablan yaşında gibi duran akranın sınıf arkadaşın olması çok garip bir his. Tabi çok kalmadan erkeklerin boy bir yıla ikiye katlarken kızlar olduğuyla kalırdı.

Kısa olduğumu biliyorum normalde kızların ortalama boyu 165 gözüküyor internette Türkiye için benim çevremde hepsi 1.75 üstü gelecekte benim için sorun olacak diye düşünüyorum ondan sordum size saçma sapan soru sormuş gibi görünmeyeyim. Boyumdan dolayı da şikayetçi değilim bu arada.

Değişiklik gösterebilir benim teyzem 1.80 ama dayım 1.95

Geri
Yukarı