Eş cinsellik karşıtlığını anlayamamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haklısınız. Ben bir homofobiğim fakat sadece yönelimini kişinin gözüne sokmaya çalışanlara homofobiğim. Onun haricinde isteyen istediğini yapsın umurum dışı.

İstisnalar kaideyi bozmaz. Gidip kendi eşcinsel arkadaşlarınıza göre çıkarım yapmayın. Kimin ne yaptığı umurumda değil. Çıkıp kendi fikirlerine eleştiri yapınca, homofobik diyen ekibi mi destekleyeceğim? Çıkıp düzgün yürüsünler kalitesini göstersinler. Kimse onlara, eşcinsel oldukları için laf atmıyor. Yürüyüşlerini, fikirlerini yanlış yol ve hareketler ile gösteriyorlar. Çıkıp dışarıya, anlamsız polisimize olsun insanlarımıza, ülkemize hakaret bakımında pankartlar ve bağırışmalar ile konuşuyorlarsa kimsenin onlara saygı duymasını beklemeyin. Kendileriyle beraber, sizin dediğiniz gibi cana yakın ve "düzgün" insanları beraberlerinde götürüyorlar.
Kimse kimseye saygı duymak zorunda değil. Siz saygı duyma işini çok yanlış anlamışsınız. Kendi aklı fikrine yatmayan şeye saygı duymak ne zamandan beri görülmüş. Sadece kendinizi kandırırsınız. Gidip ağzımı açmam, ben saygı duymuyorum der geçerim. Kimsenin fikrini değiştirmeye çalışmam, LGBT için değil, diğer konular için geçerli. Sokaklara arkadaşların bahsettiği, cana yakın düzgün LGBT destekleyicileri çıksın kalitelerini görelim. Kimse, sabah kalkıp camda kahvesini içerken boğazına tasma takıp köpek gibi yürüyen birisini görmek istemez. Aksini düşünen Pedofili ve Zoofili bireylere saygı duymaya başlasın o zaman.

Estetik ameliyata tiktoktan topladığın enayilerden gelen parayi basarsan her şey mümkün.
Ben mika can raun'u roleplay zannediyordum. Baya şaşırdım. Üstüne bu kadar değişmesi 2 kat arttırdı şaşkınlığımı. Bu değişim bana da ters. :D biseksüel, lezbiyen bir yere kadar okeydi de iş kopmuş gitmiş. :D

Neyse abi işin şakası bir tarafa isteyen istedigini yapsın. Benim esas takıldığım şey, toplumun arkasına sığınarak bu eşcinselliğin yasaklanmasını istemek. Toplum ne abi, toplum ne? Topluma uyacaksak hepimizin mürit olması ve dergahtan çıkmaması lazım. Bırakın eşcinselliği, üreme harici hetero ilişkiye bile karşı olmamız lazım, nefsani diye. Toplumun dinden daha büyük bir parçası mı var?

Ne fayda sağlıyor eşcinsel olmak direk eleniyorsun üreme şansın olmadığı için.
Bir faydası olması gerekmiyor. Sizi gay olmaya zorlasak hoşunuza gitmez muhtemelen, aynı şey eşcinseller için de geçerli. Herkes üreme amacıyla yaşamıyor.

Kimse, sabah kalkıp camda kahvesini içerken boğazına tasma takıp köpek gibi yürüyen birisini görmek istemez. Aksini düşünen Pedofili ve Zoofili bireylere saygı duymaya başlasın o zaman.
Siz konuyu anlamamışsınız ki...

Ne fayda sağlıyor eşcinsel olmak direk eleniyorsun üreme şansın olmadığı için.
Evet iste, anlatmak istedigim bu. Dogada hicbir canli tam olarak fayda saglamayan yahut kendisinin elenmesine neden olan bir davranis sergilemez.

Bir faydası olması gerekmiyor. Sizi gay olmaya zorlasak hoşunuza gitmez muhtemelen, aynı şey eşcinseller için de geçerli. Herkes üreme amacıyla yaşamıyor.

Hayvanlar ozelinde konuşuyoruz. :)

Ben sosyal medya'da gördüğüm hakkında konuşuyorum. Eğer çok kalitelilerse, sosyal medyada kalitelerini görebilirim diye düşünüyorum. Neden sizlerin hayatındaki eşcinsellere göre çıkarım yapmak zorundayım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı