Eş Zamanlı olarak İngilizce ve Türkçe altyazı okumak

TRickboy

Kilopat
Yer
Çamlıca
Daha fazla  
Meslek
Vardiya Zabiti
Arkadaşlar merhaba,

İngilizcemi geliştirmek adına başlıkta belirttiğim şekilde bir yöntem kullanmak istiyorum. Dizi veya filmlerde bu yöntemi nasıl kullanabilirim. Web sayfalarında veya çevrimiçi platformlarda bunu yapmanın bir yolu var mıdır? Sanırım birkaç yöntem vardı fakat şu an hatırlayamadım. Yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim.

Web tabanlı platformlarda kullanılan medya oynatıcısına bağlı olarak çift altyazı eklenebiliyor (Web medya oynatıcısının adını unuttum) ancak çok uğraştırıcı ve vakit kaybı. Onun yerine GOM Player ile üstte ve altta olarak çift altyazı yapabilirsin. (Alternatif olarak VLC de olabilir.)

Web tabanlı platformlarda kullanılan medya oynatıcısına bağlı olarak çift altyazı eklenebiliyor (Web medya oynatıcısının adını unuttum) ancak çok uğraştırıcı ve vakit kaybı. Onun yerine GOM Player ile üstte ve altta olarak çift altyazı yapabilirsin. (Alternatif olarak VLC de olabilir.)
Teşekkür ederim. Şİmdi uygulamayı indiriyorum. İstediğime ulaşabilirsem çözüm olarak işaretleyeceğim.

Yapamazsanız dahi belirtin, yardımcı olalım.
Hocam sizin söylemiş olduğunuz proğramda yapamadım fakat fikir vermiş oldunuz. Benim kullandığım medya oynatıcıda da birincil ve ikincil altyazı ekleme özelliği varmış. Bilmiyordum, yeni öğrendim. İstediğime ulaştım, teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı