Escape from Tarkov 2. el alınırsa yasaklanılır mı?

lynaxakif

Centipat
Arkadaşlar merhaba, İtem Satış sitesi üzerinden 2. el olarak Escape from Tarkov almayı düşünüyorum fakat oyunun yapımcıları bu konuda sert bir tavır sergiliyor gibi duruyor. Acaba bu konuda bilgisi olanlar yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, İtem Satış sitesi üzerinden 2. el olarak Escape from Tarkov almayı düşünüyorum fakat oyunun yapımcıları bu konuda sert bir tavır sergiliyor gibi duruyor. Acaba bu konuda bilgisi olanlar yardım edebilir mi?
Oyun orijinal ise sanmıyorum. Eğer korsan ise sıkıntı olur.

2.El hesap alabilirsin fakat şuan battlestate games tarafından geçici bir süreliğine mail değişim işlemi kapalı.Hesabı satan kişinin mail adresini de sana devretmesi gerekiyor.Bunu dikkate alarak hesap almanı tavsiye ederim.Ben 2018 den beri oynayan birisi olarak oyunun en son sürümünü key olarak farklı bir internet sitesinden satın aldım.Herhangi bir problem yaşamadım.Eğer bütçeniz varsa Edge of Darkness sürümünü satın almanızı şiddetle tavsiye ederim.

EFT'nin yapımcılarının sert takındığı doğrudur. Aynı firmanın farklı oyunundan Cheat Engine ile hile yaptım diye 3 yıllık çarımı sınırsız banlamışlardı. Riske girmeye değmez.

2.el hesap alabilirsin fakat şu an battlestate Games tarafından geçici bir süreliğine mail değişim işlemi kapalı. Hesabı satan kişinin mail adresini de sana devretmesi gerekiyor. Bunu dikkate alarak hesap almanı tavsiye ederim. Ben 2018'den beri oynayan birisi olarak oyunun en son sürümünü Key olarak farklı bir internet sitesinden satın aldım. Herhangi bir problem yaşamadım. Eğer bütçeniz varsa Edge of darkness sürümünü satın almanızı şiddetle tavsiye ederim.

Hocam oyunun Türkiye özel fiyatlandırması olmadığı için standart Edition 400 TL civarına geliyor ve bu da bana bir Online bir FPS oyununa göre çok pahalı geldi. Bu yüzden 180 TL'ye hesap satın almayı düşünüyorum fakat farklı bir IP ve Mac adresinden giriş yapılınca ve bir de e-posta, kullanıcı adı değiştirildiğinde ban atılmasından korkuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı