Eski birisini nasıl unutabilirim?

EvrenX

Hectopat
Ben war1 14 yaşımda 9. sınıfa giden bir çocuğum.
Hepinizin hoşlandığı birisi olmuştur. Benim de oldu ama keşke olmasaydı. Şimdi hikayemi dinleyin ve başlıktaki sorumu cevaplayın.
16 şubat 2020 de bizim okulda olan ve denemelerde birbirimizle kapıştığımız bir kız vardı. Yani tek muhabbetimiz sen kaç puan aldın ne kadar yaptın falan LGS muhabbeti genel olarak.

Okuldayken benden Instagram kullanıcı adımı istedi. Verdim, işte akşamları böyle yatmadan önce falan konuşuyorduk. Sonra araya korona falan girdi okullar kapandı bir sürü olay oldu. Neyse biz her zaman ki gibi konuşuyoruz ama bu sefer konuştuğumuz her gün uzuyordu. Akşam 1 2 3 4 derken sabah 6 7'ye kadar falan konuşuyorduk ama çok eğleniyorduk ikimiz de. Yani ben onun dertlerini dinliyorum. O benim dertlerini dinliyor, sonra işte bu iş bayağı flörte döndü. Ben uzun bir süre nasıl açılmalıyım diye düşündüm. Sonra şu dakikayı açar mısın akımı geldi aklıma. 4 tane film sahnesi vardı ve birleştirince seni çok seviyorum en başından aşıktım gibi bir şey çıkıyordu. Neyse 15 şubat 2021 de açıldım tam 1 sene oldu diye hem. Ama keşke açılmasaydım. Hem 1 arkadaş hem de özgüvenimi kaybettim. 364 gün boşuna uğraşmış gibi hissettim. Ne zaman düşünsem ağlayacak gibi oluyorum :( ,nasıl unutabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinizin hoşlandığı birisi olmuştur benim de oldu ama keşke olmasaydı şimdi hikayemi dinleyin ve başlıktaki sorumu cevaplayın.
16 şubat 2020 de bizim okulda olan ve denemelerde birbirimizle kapıştığımız bir kız vardı. Yani tek muhabbetimiz sen kaç puan aldın ne kadar yaptın falan LGS muhabbeti genel olarak.
Okuldayken benden İnstagram kullanıcı adımı istedi verdim işte akşamları böyle yatmadan önce falan konuşuyorduk sonra araya korona falan girdi okullar kapandı bir sürü olay oldu. Neyse biz her zamanki gibi konuşuyoruz ama bu sefer konuştuğumuz her gün uzuyordu akşam 1, 2, 3, 4 derken sabah 6 - 7'ye kadar falan konuşuyorduk ama çok eğleniyorduk ikimizde. Yani ben onun dertlerini dinliyorum o benim dertlerini dinliyor sonra işte bu iş bayağı flörte döndü. Ben uzun bir süre nasıl açılmalıyım diye düşündüm. Sonra şu dakikayı açar mısın akımı geldi aklıma. 4 tane film sahnesi vardı ve birleştirince seni çok seviyorum en başından aşıktım gibi bir şey çıkıyordu. Neyse 15 şubat 2021 de açıldım tam 1 sene oldu diye hem. Ama keşke açılmasaydım. Hem 1 arkadaş hem de özgüvenimi kaybettim. 364 gün boşuna uğraşmış gibi hissettim. Ne zaman düşünsem ağlayacak gibi oluyorum :( nasıl unutabilirim?
Bu tarz şeyler oldukça normal, bunun için üzülmeye bile gerek yok. İster istemez insanı üzebiliyor tabi bu durum ama yapacak bir şey yok. O kızı düşünme, gerekiyorsa zihnini sürekli meşgul tut.

Son düzenleme:
Büyük dert küçüğünü unutturur. Sana ve çevrene zararı olmayan daha büyük bir dert edin. Seni ve/veya çevreni geliştiren bir şey olursa daha güzel olur tabii.

Hepinizin hoşlandığı birisi olmuştur. Benim de oldu ama keşke olmasaydı. Şimdi hikayemi dinleyin ve başlıktaki sorumu cevaplayın.

Okuldayken benden Instagram kullanıcı adımı istedi. Verdim, işte akşamları böyle yatmadan önce falan konuşuyorduk. Sonra araya korona falan girdi okullar kapandı bir sürü olay oldu. Neyse biz her zaman ki gibi konuşuyoruz ama bu sefer konuştuğumuz her gün uzuyordu. Akşam 1 2 3 4 derken sabah 6 7'ye kadar falan konuşuyorduk ama çok eğleniyorduk ikimiz de. Yani ben onun dertlerini dinliyorum. O benim dertlerini dinliyor, sonra işte bu iş bayağı flörte döndü. Ben uzun bir süre nasıl açılmalıyım diye düşündüm. Sonra şu dakikayı açar mısın akımı geldi aklıma. 4 tane film sahnesi vardı ve birleştirince seni çok seviyorum en başından aşıktım gibi bir şey çıkıyordu. Neyse 15 şubat 2021 de açıldım tam 1 sene oldu diye hem. Ama keşke açılmasaydım. Hem 1 arkadaş hem de özgüvenimi kaybettim. 364 gün boşuna uğraşmış gibi hissettim. Ne zaman düşünsem ağlayacak gibi oluyorum :( ,nasıl unutabilirim?

İlk ders çalış kuş geçince oyunlara başla sonra anime dizi film izle kitap veya manga oku. Kendini meşgul et.

Yeni birini bul unutursun doğru insanı bulamamışsın demek ki.

Geri
Yukarı