Onu nasıl unutabilirim?

Genelde uzun ilişkilerde 10 yıl geçse bile en ufak şeyden dolayı hatırlarsın çünkü çok anın oluşmuştur. Fakat senin ilişkin uzun olmamış, odağını farklı yerlere verirsen bir kaç ay sonra hatırladığında sadece gülersin.

konuya girmeden önce şunu belirtmek istiyorum, evet sosyalde sevgili konuları çoğaldı ve çoğu kişi bundan rahatsız. Ama ben gerçekten acı çekiyorum ve içimi sizlere dökmek istiyorum, lütfen anlayın beni. bundan 3-4 ay önce bir kızla konuşmaya başladım. Ben ona karşı bir şey hissetmiyordum fakat her dakika konuştuğumuz için ona bağlandığımı fark ettim. Yine normal bir şekilde konuşurken "okulda ilk gördüğüm günden beri senden hoşlanıyorum" şeklinde bir mesaj attı, sonra bunla sevgili oldum ben. Daha sevgili olalı 1 ay bile olmamışken hakkında çok kötü bir gerçek öğrendim. Kendisi bir arkadaşıma "8 tane erkekle konuştuğumu biliyorum" diye bir mesaj atmış, onu bana iletti. O mesajı gördükten sonra başımdan aşağı kaynar sular döküldü ve anında soğudum ondan. 8 tane flört nedir abi? Zaten 1-2 güne kalmadı. Ayrıldım kendisinden çünkü aşırı derecede soğumuştum. Ayrıca bana sürekli yalan söylüyordu, örneğin hiç sevgilim olmadı demesine rağmen 4 tane sevgili yaptığını öğrendim. Tüm bunlara rağmen ben bu karaktersizi unutamıyorum. Üstelik usanmadan her gün nasılsın mesajları atıyor. 1 aylık sevgili mantıken 10 günde unutulur ama ben 2 ay olmasına rağmen unutamadım. Yani ona karşı hiçbir şey hissetmiyorum ama onu nedense özlüyorum, sürekli Instagram hesabına bakıyorum kimleri takibe alıyor diye. Ne yapacağım ben dostlar? Onun yokluğuna nasıl alışabilirim?

Senin ilacın Tofaş al bir Tofaş taktır varez vutututututu ilaç gelir ilaç (!)

Bilmiyorum tek bende mi oluyor ama bir kızla konuşurken kendimi acayip rahatsız ve tatsız hissediyorum. Bu yüzden sonsuza kadar agalarla oyun oynayacagım galiba.

Geri
Yukarı