Eski oyunları crackli indirmek zararlı mı?

Ben eski, yeni tüm oyunları korsan indiriyorum daha bir zararını görmedim. Tam tersi paramız cebimizde kalıyor ve PC'yi yükseltmeye harcayarak daha iyi hale getiriyoruz.

Kısaca faydası, zararının yanında hiçbir şey. 👍
Zararı zevk aldığınız ve insanlarin yıllarını harcadığı urunleri hiçbir karsiliksiz edinmeniz. Durumu olmayan birinin crack almasini tamamen anlarım ama alabilecek biri crack alıyorsa hafif hirsizliktan farki yoktur.

Zararı zevk aldığınız ve insanlarin yıllarını harcadığı urunleri hiçbir karsiliksiz edinmeniz. Durumu olmayan birinin crack almasini tamamen anlarım ama alabilecek biri crack alıyorsa hafif hirsizliktan farki yoktur.

Bana zararı yok, önemli olan da bu. Yoksa benim, senin vergilerini sana geri döndürmek yerine lüks arabalara harcayanlar, yurtdışında ezenler de var. Her zaman kaybeden ve sömürülen olmak istemiyorsak yaşadığımız koşullara adapte olacağız.

Orijinal trilogy 8 yıl içinde kaldırıldı Steam'den. Yeterince de ucuzdu. SteamDB'ye göre Vice City Steam'den 13 Ekim 2021'de kaldırılmış. 18 liraymış. İndirimde 6,3 lira. Herhalde 13 Ekim 2021'in 18 lirasına pahalı demeyeceksiniz.
GTA III, Vice City ile aynı, San Anreas ise 24, indirimde 8,4 liraymış.

Diğer oyunlar için bir şey diyemeyeceğim. Düzgün kullanıldığında yeterince zararsız olduğu belirtilmiş zaten.

GTA oyunlarını satın aldıysanız cümle yapınızdan anlaşılmıyor bence.

Acaba insanlar satın aldıkları tişörtü çalmak ile kopyalanıp satılmak üzere geliştirilen, geliştirme aşamasında sabit maaş ödenen kişiler tarafından yapılıp uzun vadede sadece üstteki kişilere para kazandıran, Indie ise düzgün yapıldığı takdirde her türlü kar getiren yazılımları korsan kullanmak arasında fark olduğunu ne zaman anlayacak?

Herkese bilgilendirici cevapları için çok teşekkür ederim. Gereksiz boş boş yorumlar beklemiştim arada ama hiç kimse öyle şeyler yazmamış ve ciddi bir şekilde bilgilendirici yorumlarını yapmışlar tekrardan çok teşekkür ederim iyi ki varsınız <33:{)

Herkese bilgilendirici cevapları için çok teşekkür ederim. Gereksiz boş boş yorumlar beklemiştim arada ama hiç kimse öyle şeyler yazmamış ve ciddi bir şekilde bilgilendirici yorumlarını yapmışlar tekrardan çok teşekkür ederim iyi ki varsınız <33:{)

Rockstar'ın kendi sitesinde GTA 3, Vice City ve San Andreas'ın orijinal sürümlerinin de yer aldığı bir Trilogy var. Çoğu kişi Trilogy olanı tamamen remaster zannediyor lakin ikisi de mevcut.

Bu ilk orijinal versiyonları;

Bu da remaster olanı;

Tabii sen iki sürümü de korsan olarak bulabilirsin.

Orijinal trilogy 8 yıl içinde kaldırıldı Steam'den. Yeterince de ucuzdu. SteamDB'ye göre Vice City Steam'den 13 Ekim 2021'de kaldırılmış. 18 liraymış. İndirimde 6,3 lira. Herhalde 13 Ekim 2021'in 18 lirasına pahalı demeyeceksiniz.
GTA III, Vice City ile aynı, San Anreas ise 24, indirimde 8,4 liraymış.

Diğer oyunlar için bir şey diyemeyeceğim. Düzgün kullanıldığında yeterince zararsız olduğu belirtilmiş zaten.

GTA oyunlarını satın aldıysanız cümle yapınızdan anlaşılmıyor bence.

Acaba insanlar satın aldıkları tişörtü çalmak ile kopyalanıp satılmak üzere geliştirilen, geliştirme aşamasında sabit maaş ödenen kişiler tarafından yapılıp uzun vadede sadece üstteki kişilere para kazandıran, Indie ise düzgün yapıldığı takdirde her türlü kar getiren yazılımları korsan kullanmak arasında fark olduğunu ne zaman anlayacak?
Aga keşke o zamanlarda aktif olsaydım ve alsaydım ama steam i belli bir süre zula için oynadim :) (çocuktum) sonra yeni yeni keşfettim

Rockstar'ın kendi sitesinde GTA 3, Vice City ve San Andreas'ın orijinal sürümlerinin de yer aldığı bir Trilogy var. Çoğu kişi Trilogy olanı tamamen remaster zannediyor lakin ikisi de mevcut.

Bu ilk orijinal versiyonları;

Bu da remaster olanı;

Tabii sen iki sürümü de korsan olarak bulabilirsin.
Aga sağolasın trilogy i satın almayı düşünüyorum ben sadece o vintage havasını hissetmek için eski gta yı indirmek istedim ve cevabımı da fazlasıyla aldim :{)

GTA vc yi bir kez daha bitirdim sizin sayenizde yoksa hayatta indirmezdim galiba. Yine lance e hayvan gibi sövdüm ve sonra da öldürdüm. Son olarak da oyun bittiğinde emeği geçen herkesin adını okudum her seferinde olduğu gibi çünkü GTA Vice City ve GTA SA benim için vazgeçilmez iki oyundur ama GTA Vice City havası daha güzel geliyor:{) eğer ki GTA 6 da böyle bir vibe verirse belli mi olur en sevdiğim GTA 6 olur gerçi o GTA vcnin vintage havası hiçbir seye değişilmez de neyse fazla uzattım herkese yardımları için teşekkür ederim ve adminlere de teşekkür ederim bu konuyu kapatmadıkları için arada gereksiz kapatmalarınız olsa da sizi seviyorum cansınız adminler. Herkese iyi günler ve iyi oyunlar dilerim...

Yeni konular

Geri
Yukarı