Eskisi gibi oyun oynayamıyorum

PC de adamakıllı oyun oynayamıyorum. Başına oturuyorum sarmıyor oyundan çıkıyorum. Sürekli müzik dinliyorum açılan konuları okuyorum. Eskiden böyle değildi oyun oynamaktan zevk alıyordum şimdi oyun oynamak bile istemiyorum. Steam hesabımda 32 tane oyun var ve hiçbirini oynayamıyorum. Boşa vakit geçince de üzülüyorum o kadar zaman gitti diye.

Bazen bana da oluyor, genel olarak dönemsel şeyler bunlar. Çok şey düşünmem gerektiğinde veya çok yoğun olduğumda oynarken oldukça keyif alacağımı bildiğim herhangi bir oyunu bile açıp 5 dakika oynayasım gelmezken zihnim boş olduğunda ve yoğun olmadığımda oturup birkaç saat keyifle oynayabiliyorum.

PC de adamakıllı oyun oynayamıyorum. Başına oturuyorum sarmıyor oyundan çıkıyorum. Sürekli müzik dinliyorum açılan konuları okuyorum. Eskiden böyle değildi oyun oynamaktan zevk alıyordum şimdi oyun oynamak bile istemiyorum. Steam hesabımda 32 tane oyun var ve hiçbirini oynayamıyorum. Boşa vakit geçince de üzülüyorum o kadar zaman gitti diye.
Oynamadıysanız rdr 2 oynayın başyapıt bir oyundur bitirdikten sonra sizi hikayeli oyunlar oynamaya sürükler.

Oynamadıysanız rdr 2 oynayın başyapıt bir oyundur bitirdikten sonra sizi hikayeli oyunlar oynamaya sürükler.
Bende de şöyle bir durum oldu. Skyrim i baştan modlu bitirdim. Farklı karakterler açarak değişik yollardan bitirdim. Ama bir türlü RDR2 ve Witcher 3 serilerini 2 saatten fazla oynayamadım...

Bende de şöyle bir durum oldu. Skyrim'i baştan modlu bitirdim. Farklı karakterler açarak değişik yollardan bitirdim. Ama bir türlü RDR2 ve Witcher 3 serilerini 2 saatten fazla oynayamadım...

Hocam bende RDR 2'yi ilk aldığımda çok sıkıcı gelmişti 2 saat oynayıp çıkmıştım 5-6 ay sonra bir daha şans verdim oyun ağır başladı ama giriş bölümünden sonra kaymak gibi oynatıyor kendini. Witcher serisini bende büyük bir hevesle indirimde 1,2 ve 3 olacak şekilde aldım fakat oyunda ne olup bittiğini anlamadım sanırım onu da deneyeceğim. Size tavsiyem açın bir RDR 2 ilk giriş bölümünden sonra öyle bir seveceksinizki başından kalkmayacaksınız ben bu zamana kadar nasıl oynamamışım diyeceksiniz. Ayrıca oyun oynama zevkinizide doruklara çıkaracaktır güvenin bana dediğimi yapın.

Geri
Yukarı