ETH Mining parası Binance hesabına ne zaman geçer?

Tamam da ödemeyi ne zaman alıyoruz onu tam anlayamadım. 0.01'e ulaştıktan 14 gün sonra mı?

Kazım zorluğu ETH güncelleme geldiğinde olur sen kazdıkça zorlaşmaz, 14 gün içinde ne kadar kazarsan o kadar yatar 0.01 olmasına gerek yok 0.035 de olabilir 0.02 de olabilir 14 gün içinde ne kasarsan o yatıyor.

Kazım zorluğu ETH güncelleme geldiğinde olur sen kazdıkça zorlaşmaz, 14 gün içinde ne kadar kazarsan o kadar yatar 0.01 olmasına gerek yok 0.035 de olabilir 0.02 de olabilir 14 gün içinde ne kasarsan o yatıyor.
Hocam:( Ben .01 bakiyeye ulaştıktan sonra mı 14 gün ödeme süreci başlıyor? İlk kazıma başladıktan sonra mı?

Hocam:( Ben .01 bakiyeye ulaştıktan sonra mı 14 gün ödeme süreci başlıyor? İlk kazıma başladıktan sonra mı?
Şu şekilde de özetleyebiliriz hocam, 14 gün içerisinde min 0.01'e ulaşırsan hesabına yatıyor. 0.01'in üzerinde kazdığın her miktar da bu duruma dahil. Bu 14 gün içerisinde 0.01 de kazsan 0.02 de kazsan yatıyor.

Şu an ödeme sistemi komple değişti, 0.01 ve üstü eth'ler her ayın 28'inde otomatik olarak hesabınıza geçer Ethermine aylık ödeme sisteminde. Manuel çekim yapılabiliyor istenilen zamanda belli bir kesintiyle.

Ethermine kazim yapmaya başladım, cuzdani Binance yaptim ödeme ne zaman olur bilginiz var mı? Ekran kartim NVIDIA 3090.
ethermine basladim fakat binance cuzdani yazdim para ne zaman hesaba gecer bilginiz varmi?
ekran kartim nvidia 3090 .Suan 0,04458 kazdim fakkat para otomatik yatmadi ne yapmam lazim. Bir sorum daha var durdurup bitcoin kazarsam ether. hesaba gelirmi ?

Geri
Yukarı