ETH+TONCOIN Dual Mining Artık Mümkün!

Ne kadara kadar sağlıklı arttırabilirim sizce
1800-1900'leri rahatlıkla verebilirsiniz. Stok halinde de bu değerlerden yukarıda zaten. ETH için kıstığımız core normal hâle gelmeli ya da isterseniz daha da üstüne.

1800-1900'leri rahatlıkla verebilirsiniz. Stok halinde de bu değerlerden yukarıda zaten. ETH için kıstığımız core normal hâle gelmeli ya da isterseniz daha da üstüne.
1648160422778.png

Teşekkürler şuan için böyle biraz deneyeyim cok sağolun
1648160422778.png

Teşekkürler şuan için böyle biraz deneyeyim cok sağolun
Yukarıdaki ayarlar ile 2 saat sonunda wattman almış kart :( tavsiyeniz var mı?

Son düzenleme:
Nasıl gidiyor çifte kazım işlemi arkadaşlar? Memnun olan var mi? 1 gh kaç ton veriyor şimdi? Kartları yormaya değer mi?
İlk zamanki yani 2 ay önceki gibi değil gelirler. Bunun 2 sebebi var: Birincisi TON coin fiyatının düşmesi, ikincisi de birim lazım miktarının düşmesi. Ancak yine de kâr sağlıyor. Değip değmeyeceği size bağlı.

Havuzlara göre lazım miktarı değişmekte. İlk günden beri Tonpool kullanıyorum.

Yine fikir vermesi açısından burası da kullanılabilir.

Son olarak da kartlarınız nedir ? Bazı kartlar sıfır ETH kaybı ile dual mining yapabiliyor. Sadece güç tüketimini hesaplamanız ve TON geliri ile mukayese edip kendi kararını vermeniz kalıyor geriye.

İlk zamanki yani 2 ay önceki gibi değil gelirler. Bunun 2 sebebi var: Birincisi ton coin fiyatının düşmesi, ikincisi de birim lazım miktarının düşmesi. Ancak yine de kâr sağlıyor. Değip değmeyeceği size bağlı.

Havuzlara göre lazım miktarı değişmekte. İlk günden beri tonpool kullanıyorum.

Yine fikir vermesi açısından burası da kullanılabilir.

Son olarak da kartlarınız nedir? Bazı kartlar sıfır ETH kaybı ile Dual mining yapabiliyor. Sadece güç tüketimini hesaplamanız ve ton geliri ile mukayese edip kendi kararını vermeniz kalıyor geriye.

Selamlar hocam, hangi kartlar sıfır ETH kaybı ile Dual mining yapabiliyor acaba?

Selamlar hocam, hangi kartlar sıfır ETH kaybı ile Dual mining yapabiliyor acaba?
Mesela 6700 XT. 47 MH/s normali dual iken de 46.6 veriyor bende. Sıfır derken 0.5-1 MH/s fark var yani. Daha çok değil onu demek istedim.
18 sayfa konuyu okumadım ama 8 GB bellek ile kazılıyor mu? (hiç sanmıyorum gerçi)
Tabii ki neden kazılmasın.

Geri
Yukarı