Ethereum cüzdanımın şifresi

Sungur Sabaz

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafiker
Hepinize merhaba. Bundan yaklaşık 4 sene önce Ethereum çok çok düşük fiyattayken madenciliğe başlamıştım. Sonra bu işi bıraktım. Ethereum cüzdanımdaki kripto paraları hiç satmadım ve içinde belirli miktarda ETH olduğuna eminim (o zaman ETH çok ucuzdu ve günde birden fazla ETH kazabiliyordum). Sorun şu ki hangi wallet ı kullandığımı hatırlamıyorum. Ama bilgisayarıma hiç format atmadım o süreden beri. Silinen uygulamaların ismini gösteren vs. bir uygulama bilen varsa çözümünü bekliyorum. Ayrıca çözümü işe yarayıp ETH'leri bulmama yardımcı olan birisi olursa küçük de bir hediye vermek istiyorum. Cevaplarınızı bekliyorum, iyi günler.

Windows 10'da sol alttaki başlat simgesine sağ tık > Olay görüntüleyicisi > Windows Günlükleri > Uygulama sekmesinde tıklayın. Çıkan listede kaynak adında MsiInstaller yazan olaylar yüklenmiş programları gösteriyor diye biliyorum. Bunların üstüne bir kere tıkladıktan sonra sağdaki eylemler sekmesinde Olay Özellikleri butonu var, oraya tıklayınca seçilen olayın ayrıntısını gösteriyor. MsiInstaller yazan olaylara tek tek bakmak gerekecek tabii ki programı bulmak için. Belki bu işinize yarar.

Son düzenleme:
Hocam sen burada borsa sitesi değil cüzdan kullanmışsın galiba anladığım kadarıyla peki cüzdanı nereden temin ettin ve şifresini hatırlıyor musun?

Cuzdani buldun ondan sonra da Phrase words denen bir şey yazacaksin 10 kelimeden falan olusuyor, phrase words hatirlamiyorsan hiç ugrasma.

Hocam bilgili arkadaşlar ether cüzdan adresi rehberi açıklayabilir mi? Bende vurgun haberlerinden sonra soğut cüzdan denen şeye geçmek istiyorum. Borsa vs kullanmadan alıp satmak mümkün mü bunu da bilmiyorum

Hocam bilgili arkadaşlar ether cüzdan adresi rehberi açıklayabilir mi? Bende vurgun haberlerinden sonra soğut cüzdan denen şeye geçmek istiyorum. Borsa vs kullanmadan alıp satmak mümkün mü bunu da bilmiyorum
Soğuk cüzdan için fiziksel bir cüzdan gerekiyor. Eğer çok miktarda yoksa gereksiz olur.

Hocam cüzdanın şifresini bilmiyorsanız dosyayı geri getirseniz bile işe yaramayabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

20-30 bin doların yoksa değmez.

Soğuk cüzdan için fiziksel bir cüzdan gerekiyor. Eğer çok miktarda yoksa gereksiz olur.

Hocam o kadar yok ama benim yapmak istediğim şey hiçbir borsa sitesiyle uğraşmadan etheryum cüzdanına sahip olmak bunları daha sonra belki Binance'ye atar oradan satarım, mew wallet diye bir şey var etheryumun web sitesinde burada transfer ücretleri çok fazla 2 ether için 1 ether istiyor transfer ücreti.

Ücretsiz olarak çevrimdışı veya onnline olarak depolayabileceğimiz bir sistem yok mu?

Geri
Yukarı