Ethereum mining mantıklı mıdır?

Mining'le uğraşılmaz abi. Tek kartın varsa zaten kartı oraya gömmek mantıksız. Oyun mu oynayacaksın, PC'de işini mi görüceksin, mining mi yapacaksın? Çok sermaye lazım, iyi para getiriyor ama ucu sıkıntılı, ileride patlayacak ilk sinyalleri geldi, kazım zorluğu arttı %25 kazım gücü düştü. Bir sonraki zorlukta hedef 8 GB'ler. Şu an 4-6'lar sınırda. Önünü göremiyorsun ne zamana kadar sürer garantisi yok, kart fiyatları uçtu şu an bir kart kendini 10 ayda amorti ediyor ki bu çok uzun süre ve bu süre kartı fiyatlarına bağlı artıyor ve en zoru sistemi stabil çalıştırmak ki çalışmıyor, zibilyon tane hata çıkıyor ve en önemlisi adamı erken yaşlandırıyor. Ha ben gencim dinamiğim, kendime güveniyorum dersen keyfin bilir benim söylediklerim ytd. Daha önce yapmayan birine önermem, şahsen ben bile uğraşmıyorum. Onun yerine daha faydalı işler yapılabilir. En azından faydası olur.

Önceden herkes zarar ettiriyor hiçbir mantığı yok falan diyordu, noldu da birkaç haftadır herkes zarar etme şansı yok demeye başladı, neden böyle oldu? :D

Bu madenciler yok mu bu madenciler
DsUQRZGWwAE-8VD.jpg

Önceden herkes zarar ettiriyor hiçbir mantığı yok falan diyordu, ne oldu da birkaç haftadır herkes zarar etme şansı yok demeye başladı, neden böyle oldu? :D

4-5 aydır sistem almaya çalışıyorum 5 ay önce sisteminle mining yapacaksın desEler inanmazdım ama şu an mininge başladım.

Geri
Yukarı