Ethereum mining mantıklı mıdır?

EmirGunduz

Hectopat
Yani konu hakkında çok bilgim yok açıkçası. Sistemi nasıl yorar vesaire bilgi edinmek istedim. Kısacası bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. :D

Yani konu hakkında çok bilgim yok açıkçası. Sistemi nasıl yorar vesaire bilgi edinmek istedim. Kısacası bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. :D

Sistemine bağlı dostum. Yeterli bir sistem varsa günlük sigara ve poğaça masrafını çıkarırsın. O gün hiç oyun oynamamak şartı ile tabi.

Hocam kredi çekip kendini amorti edene kadar taksit yapan bile var ama yatırım tavsiyesi değildir.
Onların bir kısmı sanal birimlere küstü zaten. Öyle kredi çekeyim, borç ile iş yapayım olmaz. Talep düştüğü anda nalları dikersiniz. Canını acıtmayacak kadar bir nakit ile şansını deneyeceksin. Bu işin sıkıntısı da bu. Yarın ne olacağı belirsiz. Harika bir olaymış gibi göstermeye çalışmayın. İnsanların ayarıyla oynamayın. Bu kadar basit olsa herkes zengin olur ki o da imkansız. Ben 2016-2017 dönemini de gördüm. Bu kadar riskli bir işe sermaye yatırmak riskli, önermek ise çok çok daha risklidir.

Geri
Yukarı