Ethermine ödeme talep etme

Gökhan Şenak

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ethermine.org’dan ödeme talep ettiğimde benden ekstra bir cüzdan hesabı istiyor. Bu ödeme sistemi 0.05 ETH'ye de ulaştığında gene aynı mı acaba? Ben şu an 0.00357 ETH kazım yapmışım. Bu ödeme talebini öğrenme sebebim ileride biriktiğinde çekerken sorun yaşamak istemiyorum. Binance cüzdanımı zaten bağladım. Ödeme için bu yeterli değil mi acaba? Bu ekran resminde görünen 2 cüzdandan birisine üye olmak zorunda mıyım? Bilen birileri beni aydınlatır ise sevinirim, teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    84,1 KB · Görüntüleme: 65
Öncelikle 0.05 büyük değer. Sen 0.005'i kastettin sanırım. 0.005 ulaşınca çekme seçeneği sunuluyormuş ama aşırı kesinti var deniliyor ya da 0.005'te almak için metamask veya diğer hesabın cüzdan kodu şart olabilir. Sen düzgün şekilde almak için Ethereum mainneti seçip min ödeme 0.01 ve gwei 45 ayarla. Tavsiye edeceğim ayarlar bu çekilde. 0.005'te çekmenin hiçbir karlı tarafı yok.

Son düzenleme:
Öncelikle 0.05 büyük değer. Sen 0.005'i kastettin sanırım. 0.005 ulaşınca çekme seçeneği sunuluyormuş ama aşırı kesinti var deniliyor ya da 0.005'te almak için metamask veya diğer hesabın cüzdan kodu şart olabilir. Sen düzgün şekilde almak için Ethereum mainneti seçipmin ödeme 0.01 ve gwei 45 ayarla. Tavsiye edeceğim ayarlar bu çekilde. 0.005'te çekmenin hiçbir karlı tarafı yok.
Merhaba hocam öncelikle sorumu cevapladığınız için teşekkür ederim. Hocam ben bu gwei olayını ve ayarını hiç anlamıyorum bu ayar nereden yapılıyor acaba ?

Merhaba arkadaşlar, ethermine.org'dan ödeme talep ettiğimde benden ekstra bir cüzdan hesabı istiyor. Bu ödeme sistemi 0.05 ETH'ye de ulaştığında gene aynı mı acaba? Ben şu an 0.00357 ETH kazım yapmışım. Bu ödeme talebini öğrenme sebebim ileride biriktiğinde çekerken sorun yaşamak istemiyorum. Binance cüzdanımı zaten bağladım. Ödeme için bu yeterli değil mi acaba? Bu ekran resminde görünen 2 cüzdandan birisine üye olmak zorunda mıyım? Bilen birileri beni aydınlatır ise sevinirim, teşekkürler.

Merhaba ben de senin gibi acemiyim. İlk ödememi pazartesi günü aldim. 0.005 olduğunda manuel ödeme alıyorsun gwei oranı ekranda gozukuyor ilk girdigimde 0.005 kazimdan 0.001'ini bana veriyordu baktim ki her dakika borsa gibi oynuyor 20 dakika izledikten sonra /43 oran ile 0.004 olarak cekebildim emir verirsen beklemiyorsun fakat ilk ücret olduğu için cekmeyi böyle denemistim ben. Şu an binancepool deniyorum orada ki tecrubemide aktaririm ileride.

Merhaba ben de senin gibi acemiyim. İlk ödememi pazartesi günü aldim. 0.005 olduğunda manuel ödeme alıyorsun gwei oranı ekranda gozukuyor ilk girdigimde 0.005 kazimdan 0.001'ini bana veriyordu baktim ki her dakika borsa gibi oynuyor 20 dakika izledikten sonra /43 oran ile 0.004 olarak cekebildim emir verirsen beklemiyorsun fakat ilk ücret olduğu için cekmeyi böyle denemistim ben. Şu an binancepool deniyorum orada ki tecrubemide aktaririm ileride.
Hocam merhaba ben binance cüzdanımı ethermine.org a bağladım. Ücreti çekmek için metemask istiyor ona da üye olduğum zaman yeni bir cüzdan kodu veriyor bunu ne yapacağım bir türlü anlamadım. Ekran kartı İP sini istiyor onu nereden bulacağım onu da anlamadım.

Hocam merhaba ben Binance cüzdanımı ethermine.org a bağladım. Ücreti çekmek için metemask istiyor ona da üye olduğum zaman yeni bir cüzdan kodu veriyor bunu ne yapacağım bir türlü anlamadım. Ekran kartı IP'sini istiyor onu nereden bulacağım onu da anlamadım.

Ekran karti IPS'i degil mining yapan PC'nin IPS'ini istiyor. Ayrıca ikinci cuzdana gerek yok 0.005 olunca ödeme alabilirsin en erken.

Ekran karti IPS'i degil mining yapan PC'nin IPS'ini istiyor. Ayrıca ikinci cuzdana gerek yok 0.005 olunca ödeme alabilirsin en erken.
O zaman ben binance hesap cüzdan koduna dokunmayayım demi hocam ? 0.005 Yapınca transfer etmeyi deneyeyim o halde. Transfer için de bilgisayarın İP sini istiyormuş anladım. Teşekkürler bilgilendirme için.

O zaman ben Binance hesap cüzdan koduna dokunmayayım değil mi hocam? 0.005 yapınca transfer etmeyi deneyeyim o halde. Transfer için de bilgisayarın IP'sini istiyormuş anladım. Teşekkürler bilgilendirme için.

Evet cuzdan kodunu karıştırmayın, 0.005 olunca haber verebilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olurum👍

Yeni konular

Geri
Yukarı