Ethermine yeni ödeme politikası (1 Haziran 2021)

Benim Binance TR hesabıma düşmüyor nedense 0,025 ETH olmasına ragmen. Metamask ile ücretini ödeyerek almak istiyorum fakat hata alıyorum. Nasıl ilerlemem gerekiyor bilen varsa lütfen yardımcı olsun. Metamasktan almayı denerken hata alıyorum.
0.005'i ise manuel çekebiliyorsun ama şu an kullandığın cüzdandan çekemiyorsun. Metamask hesabı oluşturuyorsun o sana yeni cüzdan veriyor. Mining bat dosyasına bu cüzdanı yazıp kazmaya burdan devam ediyosun. Kısaca eski cüzdanı unut artık manuel istiyorsan yeniye geçeceksin. Buradaki paranı da ayın 28'inde alırsın.

0.005'i ise manuel çekebiliyorsun ama şu an kullandığın cüzdandan çekemiyorsun. Metamask hesabı oluşturuyorsun o sana yeni cüzdan veriyor. Mining bat dosyasına bu cüzdanı yazıp kazmaya burdan devam ediyosun. Kısaca eski cüzdanı unut artık manuel istiyorsan yeniye geçeceksin. Buradaki paranı da ayın 28'inde alırsın.
Bizim Eth'ler 1 ay rehin kalacak artık. Bu pazar alacaktık 27 gün daha eklendi. Neyse kalsın artık 28'ine kadar, akşama pool'a geçiyorum.

28 gün işi kötü oldu :( Binance geçmeyi düşünüyorum.

Ethermine yerine önerebileceğiniz başka pool var mı acaba? Binance pool araştırdığıma göre 24 saat kazım yapmazsan baya düşüyormuş kazanç ben günde 18-20 saat arası kazım yapıyorum genelde. 2miners baktım minimum çekim 0.05 ETH. Buna ulaşmam zaten 2 ayımı alıyor. Başka da bulamadım var mı öneriniz?

Ethermine yerine önerebileceğiniz başka pool var mı acaba? Binance pool araştırdığıma göre 24 saat kazım yapmazsan baya düşüyormuş kazanç ben günde 18-20 saat arası kazım yapıyorum genelde. 2miners baktım minimum çekim 0.05 ETH. Buna ulaşmam zaten 2 ayımı alıyor. Başka da bulamadım var mı öneriniz?
Bu poollar bizi kandiriyor sanki, sürekli kazançi dengelemeye çalışıyorlar. Ödül sürekli eth artarsa düşüyor. Eth düşerse artıyor. Kendimiz kazim yapamadığımız sürece bunlara muhtacız. Bunlarda vurguna 🙄

Bu poollar bizi kandiriyor sanki, sürekli kazançi dengelemeye çalışıyorlar. Ödül sürekli eth artarsa düşüyor. Eth düşerse artıyor. Kendimiz kazim yapamadığımız sürece bunlara muhtacız. Bunlarda vurguna. 🙄
Evet normalde 155'le kazarken şu an 146'ya düştüm. :D

Son düzenleme:
Cruxpool. Eğer değişiklik olmadıysa minimum 0.01 olunca ödeme alabiliyorsun ayarlarsan.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-06-04-13-03-11-715_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-06-04-13-03-11-715_com.android.chrome.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 100

Yeni konular

Geri
Yukarı