Ethermine yeni ödeme politikası (1 Haziran 2021)

Ben uzun vadeli düşünüyorum bozmayı düşünmüyorum o zaman çekim yapmama gerek yok.
Peki bir şey soracağım Ethermine'ın güvenilirlik durumu nedir? 3 4 ay birikim yapmanın sizce bir riski var mı? Her şeyin bir riski var ama şahsi yorumunuzu merak ettim.

Ethermine şu an dünyanın en çok kullanıcısı olan havuzu. Hashrate i en yüksek ikinci havuzu. Birinci sparkpool, Çin havuzu normaldir birinci olması. Ethermine'ın güven konusunda herhangi bir olayını duymadım, okumadım. 3-4 ay birikim yapmanda sakınca yok. Eğer yeni bir ödeme politikası vs çıkarılmazsa.

Ben uzun vadeli düşünüyorum bozmayı düşünmüyorum o zaman çekim yapmama gerek yok.
Peki bir şey soracağım Ethermine'ın güvenilirlik durumu nedir? 3 4 ay birikim yapmanın sizce bir riski var mı? Her şeyin bir riski var ama şahsi yorumunuzu merak ettim.
Rastgele bir kullanıcın verisi, adamlar aylık 1 milyon 100 bin dolar para ödüyorlar bizim 100-200 dolara asla çökmezler. Ben 2.5 ay kadar beklettim sorun olmadı. :D

1631699340085.png

Rastgele bir kullanıcın verisi, adamlar aylık 1 milyon 100 bin dolar para ödüyorlar bizim 100-200 dolara asla çökmezler. Ben 2.5 ay kadar beklettim sorun olmadı. :D

Eki Görüntüle 1166204

Bu tosuncuğun kaçmadan önce kurduğu mining çiftliği olmasın 😆 tosuncuğun mining çifliği de vardı ona ne oldu acaba?

Eki Görüntüle 1166204

Teşekkürler cevap için arkadaşlar.

Yalnız o görüntü nedir ya. İnternette karşımıza çıkan mining fabrikaları vardı. Onlardan birinin bağlı olduğu havuz demek ki şaka gibi :D

Otomatik ödeme tamamen kaldırıldı para vermeden çekemiyorsunuz.

Gwei muhabbetine gelirsek 21.000 gas ile sınırlandırıldı yazıyor sıfırları atıp işi kolaylaştıralım.
21*10 gwei = 210 yani 0.00021 ETH demek.
3500(ETH kuru) * 0.00021 = 0.73 dolar(6.24 TL, 8.50 dolar kuru)

Eki Görüntüle 1164858

Attığım kısımdan güncel çekme ücretine bakabilirsiniz eğer size uyuyorsa request'e basıp çekin direkt. Bu aralar en az 48'e düşüyor. 48'e ayarlarsan 3.78(32 TL) dolara denk geliyor bu parayı vererek çekim yapabilirsin. Özet olarak eskiden 6-7 TL'ye çekim yapabilirken şu an az 30 TL'yi gözden çıkarman gerekiyor.

Hocam selam, normalde otomatik olarak gelirdi. Bende 1-2 aydır diyorum neden yüklenmiyor bu. Şimdi "Request Manual Payout" butonuna tıkladığımda bana IP adresimi soruyor ( ki üyelik zamanı hangisiydi unuttum.) Bir de bana connect wallet diyor. Ancak o da tam çalışmıyor. Şimdi bakiyeyi cüzdana çekmem için ne yapmam gerekiyor?

Geri
Yukarı