Ethernet Kartı Nereye, Nasıl Takılır?

Hocam indirme hızınız normal zaten. Anlamak istemiyorsunuz sanırım. İndirme hızınız 16 mbit şuan. Yani saniyede 2 MB. Mbps ve MB/sn kavramları farklı şeyler. İnternet hızınız 16 mbps. Saniyede 2 MB indirebilirsiniz bu hız ile.

Ben derdimi anlatamıyorum herhalde dediğinizi anladım bu attığım fotoğraf AKK dolmuş hali sifirlandiktan sonra 34 Mbps testte çıkan ama gene gördüğüm 2MB anladınız mi şimdi?

AKK sıfırladığında sabah 8'den sonra herhangi bir vakitte modeme reset atın. Testi tekrar gerçekleştirin. Sorun düzelmezse arayıp internet şirketinizle görüşün. Burada Ethernet kartınız ile ilgili bir problem yok. Ethernet kartı almak sorununuzu çözmez.

AKK sıfırladığında sabah 8'den sonra herhangi bir vakitte modeme reset atın. Testi tekrar gerçekleştirin. Sorun düzelmezse arayıp internet şirketinizle görüşün. Burada Ethernet kartınız ile ilgili bir problem yok. Ethernet kartı almak sorununuzu çözmez.

ADSL kullanırken de AKK dolmadan bu hızı alıyordum Zaten 16Mbps hız ile ne yaptıysam AKK dolmadan yeni internette birturlu 2MB üstüne çıkamadım

ADSL kullanırken de AKK dolmadan bu hızı alıyordum Zaten 16Mbps hız ile ne yaptıysam AKK dolmadan yeni internette birturlu 2MB üstüne çıkamadım
İndirme testini IDM üzerinden mi yapıyorsunuz sadece. IDM'nin sunucuları 2 MB veriyor olabilir. Mesela ben de Torrenttan bir şey indirirken sabit 300 KB iniyor. İnternet hızım daha yüksek olmasına rağmen. Başka sitelerden bir şey indirmeyi deneyin AKK sıfırlandığında.

İndirme testini IDM üzerinden mi yapıyorsunuz sadece. IDM'nin sunucuları 2 MB veriyor olabilir. Mesela ben de Torrenttan bir şey indirirken sabit 300 KB iniyor. İnternet hızım daha yüksek olmasına rağmen. Başka sitelerden bir şey indirmeyi deneyin AKK sıfırlandığında.

Önerdiğiniz bir indirme programı varmi İDM den başka ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı