Ethernet Kartı Nereye, Nasıl Takılır?

3n3rJixs

Hectopat
Merhabalar,sistemime ekstra Ethernet kartı almak istiyorum ama tek PCI girişi var nasıl takarım ve nasıl bir kart seçmeliyim?
Sistem:
  • 4 GB x2 RAM
  • i5 İşlemci 3.20Ghz Intel 3470 1155 Pin
  • Anakart ECS H61H2-M17
  • PSU Strixe-X 800 Watt 80+
  • Ekran Kartı Evga GTX 970 4GB 256 Bit

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, konuya yeterince hakim değilim ancak merak ettim. Ek olarak bu kartı takmaya neden ihtiyaç duyuyorsunuz? Anakart üzerindeki yuva dışında ne tür ekstraları oluyor?
Teşekkür ederim.

Merhaba, konuya yeterince hakim değilim ancak merak ettim. Ek olarak bu kartı takmaya neden ihtiyaç duyuyorsunuz? Anakart üzerindeki yuva dışında ne tür ekstraları oluyor?
Teşekkür ederim.

Benim 35 MB internet paketim var ama maksimum 2MB alabiliyorum herseyi yaptım ama üstüne çıkamıyorum.Son çare Ethernet girişi arızalı galiba diyip ekstra bir kart almak istiyorum o yüzden ama slot yok nasıl takacağımı bilmiyorum.

Mobil cihazlarda da düşük hız alıyorsanız şirketinizi aratın modemde de sıkıntı olabilir. Ethernet kartı almak yerine bir Wi-Fi adaptör ile durumu geçiştirebilirsiniz. Asus N10 Nano tavsiyemdir. Tabii ki hattınızda bir sorun varsa bu adaptör sorunu çözmeyecektir.

Mobil cihazlarda da düşük hız alıyorsanız şirketinizi aratın modemde de sıkıntı olabilir. Ethernet kartı almak yerine bir Wi-Fi adaptör ile durumu geçiştirebilirsiniz. Asus N10 Nano tavsiyemdir. Tabii ki hattınızda bir sorun varsa bu adaptör sorunu çözmeyecektir.

Söylediğiniz marka var zaten elimde ama bi değişme olmuyor İDM ile 2MB üstüne çıkamıyorum hattım HiperNet 35MB ne yaptıysam olmuyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı