ETS 2 şehir merkezine gidince oyundan atıyor

readers

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

ETS 2 Online oynarken yoğun şehirlere girdiğimde, ya da bu tarz yoğun ve büyük şehirlere servise attığımda oyun donuyor ve belli bir süre sonra serverdan kick yiyorum. Bunun sebebi ne olabilir?

Örnek: Duisburg ve Calais'de çok oluyor. Yoğunluktan dolayıdır diye düşünüyorum. Bunun bir çözümü var mıdır?

Hocam sadece serverdan atılıyorsanız internetten dolayı, oyundan atıyorsa sistemden dolayı olabilir. Serverdan atılma durumunu bende yaşıyorum mecburen yakın şehirlere ışınlanıp oradan Duisburg veya Calaise gidiyorum. Sizde öyle yapabilirsiniz.

Hocam bende ms değerlerinin kalabalık ortamlarda yetersiz olduğunu düşünüyorum.

Hocam bende de aynı sorun vardı ve grafik sürücümü güncelleyerek kurtuldum bu sorundan.

İnternetinle alakalı olduğunu düşündüğüm için önceden açtığım bir konu var. Kalabalık ortamlarda oyundan atması çok yaygın bir durum. Anlatmış olduğum aşamaları dener misin?

Hocam bende de aynı sorun vardı ve grafik sürücümü güncelleyerek kurtuldum bu sorundan.
Arkadaş sistem özelliklerini belirtirse ona göre bir şey diyebiliriz.

Arkadaşlar sistem özelliklerini yazmayı unutmuşum, buyrun;

i7-4500u 1.80GHz (4 CPUs) ~2.4GHz
Nvidia Geforce 840m
8 gb ram

Not: Büyük ve kalabalık şehirlere F7 attığımda (servise gitmek) veya garaja ışınlandığımda sadece sunucudan kick yiyorum.

Arkadaşlar sistem özelliklerini yazmayı unutmuşum, buyrun;

i7-4500u 1.80GHz (4 CPUs) ~2.4GHz
Nvidia Geforce 840m
8 gb ram

Not: Büyük ve kalabalık şehirlere F7 attığımda (servise gitmek) veya garaja ışınlandığımda sadece sunucudan kick yiyorum.
Yukarıda belirtmiş olduğum çözümdeki yöntemleri dener misiniz? Konuyu takipteyim bekliyorum.

Geri
Yukarı