ETS 2'de yenilen ban haklı mı?

• Konuyu başlatan ezuer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 364

ezuer

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: RX 6600
İşlemci: Ryzen 5 5500
RAM: Kingston HyperX Fury 1x16 GB
Anakart: Gigabyte A320M-H
PSU: NZXT C550
SSD: Samsung 970 EVO Plus 1 TB
SSD2: Patriot P210 256 GB
HDD: Seagate Barracuda 1 TB
İtirazı böyle yazdım fakat ille de diyorlar hatalısın. Sizce hatalı mıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"Emniyet şeridindeki sürücü sinyal vermeden önüme atladığı için mecbur olarak manevra yapmak zorunda kaldım.
Ben o tıra çok yakındım ve bir anda atladı yola. Burada benim değil o kontrolsüz çıkan tır şoförü ceza yemeli. Ben de bu durumda kurban gittim araca çarptım. Yani burada suç bende değil ama ben neden yasak yedim? Önüme kıran tırın ceza yemesi lazım. Ben fren yapsam bile araç yavaşlamazdı çünkü benim ekranımda çok yakın bir olaydı.
Orada çimenliğe girmeye calışsaydım büyük ihtimal tırın sağ arkasına çarpacaktım ve zincirleme kaza olacaktı. Ama bu tamamen refleks oldu."

İtirazı böyle yazdım fakat ille de diyorlar hatalısın. Sizce hatalı mıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"Emniyet şeridindeki sürücü sinyal vermeden önüme atladığı için mecbur olarak manevra yapmak zorunda kaldım.
Ben o tıra çok yakındım ve bir anda atladı yola. Burada benim değil o kontrolsüz çıkan tır şoförü ceza yemeli. Ben de bu durumda kurban gittim araca çarptım. Yani burada suç bende değil ama ben neden yasak yedim? Önüme kıran tırın ceza yemesi lazım. Ben fren yapsam bile araç yavaşlamazdı çünkü benim ekranımda çok yakın bir olaydı.
Orada çimenliğe girmeye calışsaydım büyük ihtimal tırın sağ arkasına çarpacaktım ve zincirleme kaza olacaktı. Ama bu tamamen refleks oldu."
Doğru karar, fren icat edilmeden önce insanlar:

Doğru karar, fren icat edilmeden önce insanlar:

Kayıt alan kişide mesafe gözüküyor fakat ben frene bassam bile araç durmazdı. Hadi durdu diyelim arkadakiler bana çarpacaktı.

Klasik Truckers MP modları, carpacaksın o tıra onu istiyorlar. Bırakın hocam su oyunu, oynamayın sinir krizi gecirirsiniz.

Oyunu oynarken vallahi arada çılgınlık yapmaya çekiniyorum. Direk banlıyorlar.

Size arkadan çarpsalar sizi alakadar etmeyecekti çünkü önünüze birisi atlamış ve frene basmış olacaktınız.

Burada emniyet şeridinden kontrolsüz çıkan tırın suçu tamamen. Ben niye ban yedim onu anlamıyorum.

Suç sende dostum.

Hayır 110 hızla bomboş bir yolda gittiğini düşün. Arkada da 2 tane araç seninle geliyor aynı hızda ve sonra manyağın biri sinyal vermeden pat diye önüne atlıyor. İnsan bir panikliyor refleks olarak direksiyonu kırıyor.

TruckersMP politikalarını tasvip etmesem de doğru bir karar olduğu kanaatindeyim. Fren yapsaydın durabilirdin, duramasaydın da en fazla çarpardın.

Truckers MP politikalarını tasvip etmesem de doğru bir karar olduğu kanaatindeyim. Fren yapsaydın durabilirdin, duramasaydın da en fazla çarpardın.

Emniyet şeritteki şoförün beni beklemesi gerekirken aksine önüme atlıyor. Kazaya sebebiyet veren kişi o olduğunu düşünüyorum. Onun ban yemesi lazımdı.

Geri
Yukarı