ETS2 1.37 Güncellemesi hakkında düşünceleriniz

Sizce 1.37 nasıl?

• Güzel

Oy: 19 33,9%
  • Ortalama

Oy: 11 19,6%
  • Berbat

Oy: 4 7,1%
  • Oynamadım

Oy: 22 39,3%

• Oy verenlerin toplamı
    56
Makaleler
6
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Umarım konuyu doğru yere açmışımdır. :D

ETS2 1.37 Sürümü tam olarak çıktı. Sizce ne düşünüyorsunuz? Motor sesleri yenilendi, cam açma-kapama eklendi ve artık garajda yürüyebiliyoruz.

İlk önce, Motor sesleri rezalet olmuş. Eskiden gerçekten tır kullandığımı hissederdim. Şimdi, sanki 2 silindirli motor ile rampaya çıkıyoruz. Çok yapmacık olmuş sesler. Oyuna girer girmez öf dedim. Belki tırım DAF, uğraşmamışlardır bununla dedim gitti V8 Scania aldım o da pek farklı değil. Kötü olmuş.

Çevre sesleri değişmiş dediler ama ben fark hissedemedim.

Cam açma kapama gelmiş. Görünüm olarak güzel ama TruckersMP bunu nasıl uyarlayacak bilmem. Geçiş seslerini çok güzel yapmışlar ama.

Garajda yürüme gelmiş. İşe yarar bir özellik.

Güncelleme güzel. Siz ne düşünüyorsunuz? Ayrıca anket koydum cevabınızı yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Umarım konuyu doğru yere açmışımdır. :D

ETS2 1.37 Sürümü tam olarak çıktı. Sizce ne düşünüyorsunuz? Motor sesleri yenilendi, cam açma-kapama eklendi ve artık garajda yürüyebiliyoruz.

İlk önce, Motor sesleri rezalet olmuş. Eskiden gerçekten tır kullandığımı hissederdim. Şimdi, sanki 2 silindirli motor ile rampaya çıkıyoruz. Çok yapmacık olmuş sesler. Oyuna girer girmez öf dedim. Belki tırım DAF, uğraşmamışlardır bununla dedim gitti V8 Scania aldım o da pek farklı değil. Kötü olmuş.

Çevre sesleri değişmiş dediler ama ben fark hissedemedim.

Cam açma kapama gelmiş. Görünüm olarak güzel ama TruckersMP bunu nasıl uyarlayacak bilmem. Geçiş seslerini çok güzel yapmışlar ama.

Garajda yürüme gelmiş. İşe yarar bir özellik.

Güncelleme güzel. Siz ne düşünüyorsunuz? Ayrıca anket koydum cevabınızı yazabilirsiniz.
TruckersMP'den gereksiz banlandığım için oyunu oynamıyorum artık.

Son güncellemeden sonra henüz oynamadım fakat motor sesleri gerçekten dediğiniz gibiyse bu durum beni üzer. Cam açma kapama ve yürüme hep hayal ettiğim özelliklerdi. Eklenmesi beni memnun etti.

Motor sesine çok değinmişsiniz mesela 1-2 örnek verebilir misiniz merak ettim. Video çekip ya da video bulup burada paylaşabilirseniz çok sevinirim karşılaştırma açısından iyi olur.

Nasıl bir fark göremedin tuhaf. Kulaklık ile oyna kulaklık ayarın stereoda olsun. Baya baya değişmiş sesler. Güzel olmuş yani olması gereken olmuş daha gerçekçi. Yağmur yağarken ses biraz rahatsız ediyor cam açıkken onun dışında gayet güzel. Ben pek oynayamıyorum smaa çalışmıyor nedense grafikler çöp oluyor fxaa da(1.35) öyle bir sorun yoktu. Tmp zaten rezalet laglar droplar...

Son düzenleme:
Nasıl bir fark göremedin tuhaf. Kulaklık ile oyna kulaklık ayarın stereoda olsun. Baya baya değişmiş sesler. Güzel olmuş yani olması gereken olmuş daha gerçekçi. Yağmur yağarken ses biraz rahatsız ediyor cam açıkken onun dışında gayet güzel. Ben pek oynayamıyorum smaa çalışmıyor nedense grafikler çöp oluyor fxaa da(1.35) öyle bir sorun yoktu. Tmp zaten rezalet laglar droplar...
Yağmur yağarken ve cam açıkken gerçek hayatta da ses rahatsız ediyor :D

Geri
Yukarı