ETS2 1.37 Güncellemesi hakkında düşünceleriniz

Sizce 1.37 nasıl?

• Güzel

Oy: 19 33,9%
  • Ortalama

Oy: 11 19,6%
  • Berbat

Oy: 4 7,1%
  • Oynamadım

Oy: 22 39,3%

• Oy verenlerin toplamı
    56
Seslerin geliştirilmesi hoş olmuş. İleride daha iyi hale gelecektir diye düşünüyorum. Şu yürüme olayı da sevindirdi, umarım ileride başka şekillerde kendini gösterir ki göstereceğini düşünüyorum zira bir servis için bunu eklemeye uğraşmaları mantıklı gelmiyor.

İleride yakıt almak için vs. durduğumuzda inip normal şekilde dolaşmak, gidip atıştırmalık bir şeyler alabilmek gibi detaylar hoş olabilirdi. Tabii bunlar için daha düzgün bir yürüme animasyonu lazım. Şu anki sadece yapmış olmak için yapılmış gibi.

SCS bunu karakter gözünden ekleyecek ve yansımalar için bir karakter modellemesi koymayacaksa TruckersMP'nin işi zor. Ya başka araçtan inmiş oyuncuları göremeyeceğiz ya da kendilerine bir de bu karakterin modellenmesi düşecek, tabii mümkünse o da.

Ayrıca dünya halen yaşıyor hissiyatı veremiyor. Şehirlere girince insan toplulukları, dükkanlar vb. gibi canlılık katacak şeyler lazım.
Buna da kesinlikle katılıyorum, çok yapay geliyor şu anda. Böyle gerçekçilik hissettirecek detaylar önemli.

Ben asıl 1.38'i bekliyorum, grafik güncellemesi geleceğini duydum. Her ne kadar grafikler iyi görünse de gerçekçilikten çok uzak. Özellikle de dokular, asfalt vs. çok kalitesiz. Aydınlatma da aynı şekilde.

İleride yakıt almak için vs. durduğumuzda inip normal şekilde dolaşmak, gidip atıştırmalık bir şeyler alabilmek gibi detaylar hoş olabilirdi.

Bence açlık barı olsa iyi olurdu. İstediğimiz zaman açıp kapatabilsek, açtığımızda uyku gibi olan bir sistem. Azaldığı zaman benzinlikte vs. durup orada yemek yesek falan.

Geri
Yukarı